Klub Andyho Winsona – dokáže zlepšit váš život?

5 (100%) 1 vote

Dnes se s vámi podělím o to, co mi ohromně pomohlo vykročit do nového roku 2014. Již dříve jsem tu rozebíral různá předsevzetí, cíle a cestu, kterou se vydat dnešní džunglí na poli finančnictví, které je plné dynamických změn, rostoucích nároků na flexibilitu, adaptabilitu a na schopnosti a vůli se učit novým věcem. A také plné masožravců, kteří těmito vlastnostmi oplývají.

Jedním z nich – avšak v tom pozitivním slova smyslu – je menší, leč sympatický Andy Winson, jehož práce a filozofii sleduji přibližně rok.

Andy momentálně spustil svůj velmi zajímavý a přínosný kurz Klub Andyho Winsona.

V prvním videu se Andy zabývá tím, jak přeměnit vaše pozitivní myšlenky na skutečnost.

Ve druhém videu se Andy věnuje tématům, jak se lze zbavit deprese a změnit svou náladu.

Třetí video se zabývá tím, jak se stát opět seběvědomým, plným energie a s chutí do života.

Všechny tři videa jsou pro mnoho lidí velkým přínosem, jak je to možné? Stačí se podívat na množství lajků a pozitivních komentářů pod videi.

Na konci tréninku, který je pro všechny ZDARMA, je možnost na sobě pracovat ještě více.

Po videích ZDARMA je totiž možné vstoupit do placené části, kde je k dispozici několik bonusů.

Andy je člověk na pravém místě a umí vám velmi brzy rozzářit usměv na tváři. Andy začal stejně jako já v oblasti financí, tedy jako finanční poradce, takže máme mnoho společného. A proto na základě jeho příspěvků a webinářů jsem se rozhodl v prosinci roku 2013 koupit jeho knihu MYSLI, KONAJ, ZBOHATNI.

Kniha je velmi čtivá a poutavá. Přečetl jsem ji jedním dechem jako nikdy předtím, a to v letadle během kratičké cesty z Brna do Londýna. Má motivační charakter a rady jsou v praxi využitelné. Není to jen malování vzdušných zámků, neslibuje vám, že když pomyslíte na to, že jste bohatí, druhý den vám na zahradě záhadně přistane balík peněz. Tak to přece nefunguje. Ano, pomůže vám pozitivně myslet – poradí, jak dokázat pozitivně myslet. Ale hlavně vám pomůže uspořádat hierarchii cílů. Uvědomit si, čeho chcete dosáhnout dříve a čeho později. Že velký cíl se neobejde bez splnění cílů dílčích, což je mnohdy problémem – člověk si stanoví příliš vysoký vrchol, vrhne se na Mt. Everest, aniž by prošel zácvikem na horolezecké stěně. Chce se vydrápat nahoru rychle, pokud možno s nejmenší námahou, a první selhání ho často odradí. MYSLI, KONAJ, ZBOHATNI vás donutí zamyslet se nad vlastními prioritami a rozplánovat kroky, splnitelné, měřitelné, přiměřené, zkrátka naplánovat reálnou cestu na kýžený vrchol.

Díky knize jsem si uvědomil, jaké vlastně mám cíle, jakou mám vizi. Uvědomil jsem si své možnosti a schopnosti, kterých mohu maximálně využít a zároveň nedostatky, které je třeba vypilovat. Také jsem si z ní vzal mnohé praktické detaily, například že v autě je dobré poslouchat pozitivní nahrávky, které mě donutí pozitivně myslet, místo toho abych poslouchal stále dokola písničky, které mi nic nedají. Anebo poslouchat ty písně, které jsou mi blízké, které mě naladí, nabudí.

Své cíle jsem měl vypsané již před koupí knihy vedle počítače na nástěnce, a co myslíte, sledoval jsem je? Za celý rok jsem viděl danou nástěnku jen dvakrát a manželce byla jen ke zlosti, že by si mohla místo počmáraných papírů pověsit hodnotnou malbu krajinky či podobný lapač prachu. Takže nejen cíle sepsat a strčit je do šuplíku. Se svým plánem je třeba pracovat a přetvářet podmínky, protože ne vždy cesta, kterou se vydáte, je posetá květy. Občas je třeba prosekat se trním. A to trní cestu prodlužuje a my můžeme ztratit motivaci. Proto je třeba mít své cíle na očích a myslet na uspokojení, které se dostaví s jejich naplněním.

Vize jsem si vyfotil do obrázku a dal jsem si je na plochu notebooku a počítače, a tak mám své vize každý den minimálně 2x na očích. Tyto vize mě ohromně posunují a už jsem si splnil první cíl, a to podpořit publikování knihy (románu) mé manželky Adriany Macalíkové. Psaní bylo vždy její vášní, delší dobu tvořila do šuplíku. Z počátku si nevěřila, že by mohla nějakou knihu vydat. Bála se vyřknout svůj cíl nahlas, a to stát se autorkou. Hodně jsme to probírali, až nakonec nastal zlom a krok po kroku, přes studium literatury, čerpání inspirace z různých oblastí, publikování na internetu a sbírání zpětné vazby, úpravy až ke konečné knižní publikaci. Začíná prvním ze dvou dílů románu ŽENA Z UZAMČENÉHO POKOJE, o milostném trojúhelníku z prostředí hollywoodských hvězd, plné zvratů, krajností od hořkosti zklamání k výbuchům vášně, sobeckých pohnutek versus zavázání se druhému, humor a milostná erotika, zkrátka čtení spíše pro dámy, ale čtivé a plné uvěřitelných životních situací (které byly inspirací) a bez klasického ubuleného happy endu, který u některých knih tohoto žánru bývá patrný již z první strany.

Metody popsané v knize Andyho Winsona se nám, jak vidíte, začínají oplácet. V knize najdete také mnoho cvičení, které nejen obohatí teorii, ale pomáhají uvědomit si spoustu věcí, detailů, které si myslíte, že víte, ale nevíte. Je potřeba je vidět, abyste si je uvědomili. A ke knize se vracím neustále. Čerpám z ní už delší dobu.

Z těchto všech důvodů – podobné pole, kde Andy rozvíjí byznys, skvělá kniha ze které čerpám a pomáhá mi, filozofie uplatnitelná v praxi, neboť vychází z praxe – to jsou důvody, proč se s vámi musím podělit o jeho program Klub Andyho Winsona. Andy v něm probere to vše, co je v knize a důležité je, že k tomu dá svou podporu. Vysvětlí svůj záměr, a jak na to, abyste vy dosáhli toho vašeho.

 

PS: Možná si myslíte, že nemáte šanci to dát a že já mám štěstí. Pokud tomu uvěříte, tak máte pravdu. Je to vaše víra.

 

kaw-728x90.gif

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com
Paste your AdWords Remarketing code here
↓

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze

Powered by WordPress Popup