Chcete za rok zúročit své peníze o téměř 10 %? Víme, jak na to

Pokud vám na účtu zůstávají peníze do plusu, které tam nechcete jen tak nechat ležet ladem, a byli byste rádi, kdyby vám vydělávaly, máme pro vás řešení. Zkuste zainvestovat. A to bez zbytečných rizik, stresů a nejasných výsledků. Jak na to? Vyzkoušejte dluhopisy.

Investice bez rizika

Možná patříte k těm, kteří sice očkem pokukují po investicích do akcií, ale nemáte dostatek odvahy na to, abyste riskovali nejasný výsledek. Pak právě pro vás jsou vhodné investice do dluhopisů, a to ideálně krátkodobé či střednědobé s jasně daným úrokem. Jak to funguje? Princip je v podstatě jednoduchý – najdete si společnost, které zapůjčíte své peníze oproti dluhopisu, ve kterém budete mít jasně stanoven nejen termín vrácení financí, ale i výnos. Úročení u korporátních dluhopisů je různé, pohybuje se od pěti procent výš. Aktuálně je velmi výhodná investice s Uniprospe.eu, firmou zabývající se likvidací odpadního polymeru ze starých pneumatik.

Proč investice s Uniprospe?

Tato společnost je jednou z těch, která garantuje u svých dluhopisů velký výnos, a to konkrétně 9,5 procenta. Zároveň se jedná o krátkodobou investici, kdy se společnost zavazuje, že své závazky splatí v prosinci roku 2022, takže vám v podstatě stačí 12 měsíců na to, abyste zhodnotili své finance o téměř deset procent.

Uniprospe vám tak garantuje, že pokud si zakoupíte její korporátní dluhopisy, získáte za každých investovaných tisíc korun už na konci roku 2022 o 95 korun navíc. Takto vysoké zúročení nikde jinde nenajdete – spořicí účty poskytují zcela minimální úrok a investice do akcií je zase natolik riziková, že nikdy dopředu nevíte, zda získáte nebo proděláte. Investice do korporátních dluhopisů je tak jedním z nejbezpečnějších řešení investic, pokud vsadíte na spolehlivou firmu s jasnou vizí budoucnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓