Crypto Kingdom produkty

Komunita Crypto Kingdom za sebou má už celou řadu produktů. Které to jsou a proč investovat právě pod křídly Crypto Kingdom?

 

Signály

 

Začít se věnovat kryptoměnám mohou i začátečníci. Ti se dozvědí základní know how se startovacím produktem Signály. Dozvíte se v něm to základní, tedy kdy kryptoměny nakupovat a kdy prodávat s cílem maximalizace zisku.

Součástí jsou podrobné analýzy jednotlivých kryptoměn a privátní informace z fondů. Z těchto údajů mohou čerpat nejen absolutní začátečníci, ale také pokročilí uživatelé. Předpokládaný zisk na jeden obchod je až 30 %.

Cena Signálů se pohybuje od 1.490 Kč na 30 dní až po 9.290 Kč na 270 dní.

 

Další novinky o produktu signály najdete ZDE.

 

Crypto Kingdom signály

 

HODL

 

Produkt pod značkou HODL je orientován na vyhledávání podhodnocovaných kryptoměn a nejzajímavějších ICOs. S nadsázkou řečeno se v jeho rámci budete snažit narazit mezi kryptoměnovou hlušinou na příslušnou zlatou žílu.

Cílem je tedy najít ten nejlepší produkt pro extrémní zisky. V rámci komunity opět můžete využít především komplexního informačního servisu.

HODL produkt se nyní hodně vyšvihl a čekalo se na zdražení produktu. Co společnost Crypto Kingdom udělala? Pravý opak a nyní je cena HODL produktu pouhých 3.990 Kč na 90 dní až po 8.990 Kč na 360 dní.

O HODL produktu jsme psali ZDE.

ASP

 

Pokud jste si dosud mysleli, že kryptoměny jsou produktem s vysokým výnosem, ale zároveň i vysokým rizikem, ASP vás přesvědčí, že investovat lze také jinak.

S fondem můžete investovat a očekávat stabilní zisk a zároveň ochranu svého kapitálu. Zároveň zůstávají dodržena pravidla vysoké likvidity. Výnos je nižší než v předchozích produktech, pohybuje se okolo 10 %, nicméně strategie je určena konzervativním investorům, kteří zároveň nechtějí podstupovat vyšší riziko.

Cena ASP produktu je sice vysoká 49.990 Kč, ale jenom jediná. Nic dalšího už nezaplatíte a máte o vše postarané. Crypto Kingdom vám v rámci tohoto členství dá úplně vše a taky nadstandartní servis.

   Crypto Kingdom

Bitmex

 

Bitmex v sobě spojuje z dlouhodobého hlediska rentabilní strategie nejen co se týče investování do kryptoměn, ale také do měnových párů nebo indexů.

Dozvíte se, jak obchodovat na populární burze Bitmex a získáte užitečné tipy od profesionálů. Svoje případné dotazy můžete směřovat nejen na vůdčí osobnosti komunity, ale na všechny její členy, kterých neustále přibývá. Odhadovaný zisk na jeden obchod v tomto případě může být až 20 %.

Cena Bitmex produktu je 18.149 Kč na 90 dní.

 

Mining

 

Těžba kryptoměn… Snad každý z vás, kdo se o kryptoměny zajímáte, jste se už s pojmem těžby museli setkat. S největší pravděpodobností už však o těžbě kryptoměn slyšeli i úplní laici, které kryptoměny vůbec nezajímají. Jste mezi nimi? Mining nebo-li těžba kryptoměn bude digitální zlato budoucnosti. Chcete se ho účastnit také? Crypto Kingdom zde nabízí dva produkty (chci těžit a na míru). Klikněte ZDE pro více informací.

 

 

Všechny produkty od Crypto Kingdom najdete ZDE!

Pingbacks/Trackbacks

  1. Možnosti, jak obchodovat Bitcoin - Svobodné finance - 26.8.2019

    […] Veškeré informace o společnosti Crypto Kingdom najdete ZDE. […]

  2. Co je Bitcoin? - Svobodné finance - 10.9.2019

    […] Více o Crypto Kingdom najdete ZDE. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze







↓