Crypto Kingdom produkty

Komunita Crypto Kingdom za sebou má už celou řadu produktů. Které to jsou a proč investovat právě pod křídly Crypto Kingdom?

 

Signály

 

Začít se věnovat kryptoměnám mohou i začátečníci. Ti se dozvědí základní know how se startovacím produktem Signály. Dozvíte se v něm to základní, tedy kdy kryptoměny nakupovat a kdy prodávat s cílem maximalizace zisku.

Součástí jsou podrobné analýzy jednotlivých kryptoměn a privátní informace z fondů. Z těchto údajů mohou čerpat nejen absolutní začátečníci, ale také pokročilí uživatelé. Předpokládaný zisk na jeden obchod je až 30 %.

Cena Signálů se pohybuje od 1.490 Kč na 30 dní až po 9.290 Kč na 270 dní.

 

Crypto Kingdom signály

 

HODL

 

Produkt pod značkou HODL je orientován na vyhledávání podhodnocovaných kryptoměn a nejzajímavějších ICOs. S nadsázkou řečeno se v jeho rámci budete snažit narazit mezi kryptoměnovou hlušinou na příslušnou zlatou žílu.

Cílem je tedy najít ten nejlepší produkt pro extrémní zisky. V rámci komunity opět můžete využít především komplexního informačního servisu.

HODL produkt se nyní hodně vyšvihl a čekalo se na zdražení produktu. Co společnost Crypto Kingdom udělala? Pravý opak a nyní je cena HODL produktu pouhých 3.990 Kč na 90 dní až po 8.990 Kč na 360 dní.

 

ASP

 

Pokud jste si dosud mysleli, že kryptoměny jsou produktem s vysokým výnosem, ale zároveň i vysokým rizikem, ASP vás přesvědčí, že investovat lze také jinak.

S fondem můžete investovat a očekávat stabilní zisk a zároveň ochranu svého kapitálu. Zároveň zůstávají dodržena pravidla vysoké likvidity. Výnos je nižší než v předchozích produktech, pohybuje se okolo 10 %, nicméně strategie je určena konzervativním investorům, kteří zároveň nechtějí podstupovat vyšší riziko.

Cena ASP produktu je sice vysoká 49.990 Kč, ale jenom jediná. Nic dalšího už nezaplatíte a máte o vše postarané. Crypto Kingdom vám v rámci tohoto členství dá úplně vše a taky nadstandartní servis.

   Crypto Kingdom

Bitmex

 

Bitmex v sobě spojuje z dlouhodobého hlediska rentabilní strategie nejen co se týče investování do kryptoměn, ale také do měnových párů nebo indexů.

Dozvíte se, jak obchodovat na populární burze Bitmex a získáte užitečné tipy od profesionálů. Svoje případné dotazy můžete směřovat nejen na vůdčí osobnosti komunity, ale na všechny její členy, kterých neustále přibývá. Odhadovaný zisk na jeden obchod v tomto případě může být až 20 %.

Cena Bitmex produktu je 18.149 Kč na 90 dní.

 

Mining

 

Těžba kryptoměn… Snad každý z vás, kdo se o kryptoměny zajímáte, jste se už s pojmem těžby museli setkat. S největší pravděpodobností už však o těžbě kryptoměn slyšeli i úplní laici, které kryptoměny vůbec nezajímají. Jste mezi nimi? Mining nebo-li těžba kryptoměn bude digitální zlato budoucnosti. Chcete se ho účastnit také? Crypto Kingdom zde nabízí dva produkty (chci těžit a na míru). Klikněte ZDE pro více informací.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com


Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze


Paste your AdWords Remarketing code here
↓