Crypto Kingdom recenze

Zajímáte se o kryptoměny?

Chcete vydělat zajímavý balík peněz? Co takhle vyzkoušet kryptoměny?

Bitcoin se odrazil ze svého dna dne 1.4.2019 z částky 3.122 USD a do 26.6.2019 vyrostl na neuvěřitelných 13.817 USD. To jsou magická procenta. O jaké investici tohle můžete tvrdit?

Klasické měny eura nebo dolary stále existují a nejspíše ještě nějakou dobu existovat budou. Jak já, ale vždy tvrdím nejdůležitější je rozkládat své investice do vícero košíčků např. nemovitosti, případně zlato. Jeden z těchto košíčků by rozhodně měl patřit Bitcoinu, případně jiným velkým kryptoměnám na trhu, jako je třeba Ripple, Litecoin, Ethereum, Binance coin, Cardano, Stellar, Tron, případně EOS a další.

Crypto Kingdom recenze

 

Pokud si nevíte rady a jste začátečníkem, případně už obchodujete, ale se slabými výsledky, tak určitě vyzkoušejte společnost Crypto Kingdom, která pomáhá klientům zhodnocovat své peníze pomocí různých programů. Společnost Crypto Kingdom nabízí 3 trading programy: Signály, HODL, ASP a také Mining program nebo-li těžení.

Signály

Crypto Kingdom má za sebou mnoho úspěšných a ziskových signálů pro své klienty, kteří tak získali přísun zajímavých prostředků i se zhodnocením přesahující 1.000 %. V jakém jiném odvětví tohle můžete získat?

Po příchodu Majka (Michala Majzlíka) se tato úspěšnost zvýšila. K dnešnímu datu má Majk velmi málo špatných signálů a velmi mnoho úspěšných signálů. Kde tohle najdete? Kde najdete takovou úspěšnost?

Michal Majzlík před dvěma lety založil kryptoměnovou komunitu MCG, kde se soustředili na kvalitní signály na nízko-kapitalizované altcoiny, které umí rychle vygenerovat desítky procent. Před několika měsíci došlo ke spojení MCG s Crypto Kingdom a nyní můžeme říci, že Crypto Kingdom má nejlepší signály na CZ/SK scéně nejen díky ziskovým signálům, ale hlavně komfortu, který pro členy poskytují.

Majkova úspěšnost na signálech je kolem 70 % s průměrným ziskem 20 % na obchod. Jak to dělá? Věnuje se obchodování altcoinů k bitcoinu téměř tři roky více než 10 hodin denně. Díky čtyřem monitorům sleduje současně přes 100 grafů.

Je rovněž autorem kurzu Harmonického obchodování, kde učí studenty obchodovat pomocí strategií, které používá v obchodování kryptoměn. Tento kurz najdete rovněž na webu Crypto Kingdom v sekci univerzity.

 

Je produkt signály pro Vás?

 

Signály jsou startovní a vzdělávací produkt u Crypto Kingdom, kde vás společně provedou kryptoměnami, a to teorií i praxí. Díky tomu rychle pochopíte, jak tento svět kryptoměn funguje. Kryptoměny jsou velmi emotivní a zisky se denně pohybují až k 100% zisku při pozitivním trhu. Vyzkoušíte si jednotlivé obchody a díky návodům od Crypto Kingdom se velmi rychle naučíte postupy vedoucí k ziskům. Vše je velmi jednoduché, protože skrze aplikace od Crypto Kingdom danou kryptoměnu jedním klikem koupíte a druhým klikem prodáte. Celou dobu vás s individuálním přístupem povedou, než začnete stabilně profitovat.

Pokud chcete ukázat, jak funguje svět kryptoměn a vydělávat na rychlejších obchodech, pak je tento produkt pro vás.

 

Co je cílem produktu?

 

Produkt j​e zaměřený na první setkání s kryptoměnami, protože vstup do tohoto světa je pro nováčka velmi složitý. ​Je to nové odvětví a může pro vás být na první pohled matoucí. Proto lidé z Crypto Kingdom vše připravili tak, ​aby se pro vás stal svět kryptoměn přehledným a jednoduchým. ​Následným vzděláváním pak přichází ziskovost. Proto i motto Crypto Kingdom zní: ,,Vzdělávej se vydělávej!” J​ako nováček musíte počítat s tím, že první měsíc nemusí být ideální. Často trvá déle, než si navyknete na nové burzy a nastudujete postupy a návody společnosti Crypto Kingdom. ​Přesto všechno se plno nováčkům daří již od počátku.

 

Kolik si můžete měsíčně vydělat?

 

Přestože Crypto Kingdom označuje produkt signály za vzdělávací, když se podíváte na jejich výsledky, zjistíte, že traderský tým Crypto Kingdom je velmi profitabilní. Dle roční historie má Crypto Kingdom profit téměř 400 %, a to vše transparentně skrze veřejný portál CryptoCompare, kde se mezi sebou srovnávají tradeři.

 • Měsíční průměrný zisk je kolem 30 %

Za dobrého trhu kolem 60-70 % a při velmi špatném do 10% zisku. Kryptoměny nabízí extrémní potenciál zisků, ale na druhou stranu i emoční riziko. Váš výdělek závisí na vašich zkušenostech.

 

Co je v ceně produktu?

 

V produktu signály od Crypto Kingdom získáte přístup do aplikace Beacoin, kde vám chodí veškeré informace ze světa kryptoměn včetně tipů na ziskové obchody. Jedním kliknutím nakoupíte dané kryptoměny, druhým kliknutím prodáte. Crypto Kingdom vám řekne, kdy vstupuje a naučí vás, kdy vystoupit. Vše naprosto jasně a zřetelně. Kryptoměnovým světem vás provází plná řada video návodů od koupě bitcoinu, až po finální proces obchodování.

Mezi tím vás vzdělávají v jednotlivých kryptoměnách. ​Pokud budete potřebovat pomoc specialisty, tak jsou tu pro vás téměř 24 hodin denně, aby vám pomohli vyřešit vaše otázky. ​V neposlední řadě je tu pro vás celá komunita, která si pomáhá. Ve facebookové skupině je přes 7.000 lidí, kde více jak polovina prošla produkty Crypto Kingdom.

 

Jaký je postup po zakoupení?

 

Po zaplacení vám obratem přijde email s odkazy na všechny podstatné kanály, které byste měli následovat, abyste mohli maximálně využít služeb Crypto Kingdom.

 • Odkaz na appku a speciální signální skupinu
 • Kontakt na live chat s individuální podporou
 • Kurzy a vzdělání
 • Manuál řízení peněz
 • Jaké burzy využívat a jak na nich operovat a vše co byste mohli potřebovat

 

Jak vypadá průběh obchodu?

 

Do aplikace vám přijde signál, kde přehledně uvidíte, jakou kryptoměnu máte koupit, vstup do obchodu, čas na reakci a očekávanou délku držení obchodu. Díky Crypto Kingdom aplikaci můžete ​jedním klikem ​během pár sekund kryptoměnu ​nakoupit ​a posléze i ​prodat. ​Ke každému signálu dostáváte ​graf a důvod vstupu. ​Průběh obchodu tým Crypto Kingdom monitoruje a dává vám průběžné informace o daném obchodě včetně výstupů. Často vystupují po částech kvůli možnosti obrovského zisku.

 

Co máte udělat pro to, abyste měli nejlepší výsledky?

 

Crypto Kingdom vytvořila plno video návodů a manuálů z praxe. Přidejte se na všechny sociální sítě, hlavně na youtube. Youtube má několik kategorií, které byste měli shlédnout – Trading Univerzita, Crypto Univerzita a Analýzy kryptoměn. Dále má pro vás Crypto Kingdom připravený dokument řízení peněz v signálech a video, jak signály řídit. Nezapomeňte ani na Univerzitu v části webu, kde opět najdete odkazy na další vzdělávací proces.

V kategorii START vás provedou vším, čím se okolo kryptoměn zabývají a jak vám mohou pomoci. V neposlední řadě sledujte, co píšou tradeři Crypto Kingdom a využívejte livechat se specialistou. Tento proces vás posune nejdál a vaše výsledky se budou bleskurychle zlepšovat.

Crypto Kingdom recenze

 

HODL

 

Ti co nemohou rychle jednat a zajímají se spíše o dlouhodobé držení mohou využít produkt HODL. Crypto Kingdom pravidelně aktualizuje své portfolio a i v HODL produktu funguje tzv. diverzifikace nebo-li rozdělení portfolia do vícero košíčků. Pravidelně zde vycházejí analýzy na méně známé kryptoměny a následné doporučení, případně riziko.

Nyní se dokonce HODL produkt rozšířil a spíše se čekalo na zdražení produktu. To co se stalo byl však pravý opak a nyní lze HODL produkt získat za pouhých 3.990 Kč. I za tyto malé peníze můžete získat např. 6.650%. Ano tento kousek se společnosti Crypto Kingdom povedl nedávno a díky ní spousta klientů vydělala velké peníze. Chcete se podobných obchodů zúčastnit i vy?

 

Je tento produkt pro vás?

 

Nemáte čas na to, abyste seděli každý den hodiny u grafů, ale stejně vás zajímá extrémní ziskový potenciál kryptoměn? V tom případě je tento produkt přesně pro vás. Všechnu práci zde totiž vlastně dělá Crypto Kingdom. Vydávají pro vás vyčerpávající analýzy na ty nejzajímavější kryptoměny z pohledu techniky, sentimentu i fundamentu. Z těch pak skládají vzorové portfolio. To navíc denně monitorují a pravidelně aktualizují, aby co nejvíce sedělo momentální náladě trhu.

Každý týden pro vás vydávají delší updaty portfolia. Několikrát týdně pak Crypto Kingdom vydává novinky o všech analyzovaných coinech, které pak měsíčně vždy shrnou do rozsáhlého dokumentu. Vše přehledně, jednoduše a samozřejmě pochopitelně. Navíc využívají informací od jejich partnerských fondů a vývojářů, se kterými spolupracují. Je ale nutné si uvědomit, že tento produkt je o trpělivosti – kryptoměny jsou stále ještě na začátku!

 

Co je cílem produktu?

 

Cíle produktu jsou hned dva. Tím prvním je dát vám možnost využít znalostí analytiků Crypto Kingdom, kteří se zaměřují právě na dlouhodobou držbu kryptoměn. Ti pro vás zpracovávají vzorové portfolio včetně řízení peněz, jimiž se můžete inspirovat. Druhým pak je ukázat vám kryptoměny s potenciálem na to stát se novým Ethereem apod. I do takových kryptoměn si pak pravidelně ukládají určité částky, takže se jedná o vlastně jakési ,, rizikovější spoření na důchod s potenciálem na obrovské zisky”.

V návodu k řízení peněz pak naleznete hned několik možností, jak si takto spořit co nejefektivněji. Díky pravidelným dokupům pak eliminují riziko a zároveň shromažďují obrovské počty mincí daných kryptoměn. Celkově se jedná o investice zpravidla na 6 měsíců až 3 roky. Pokud jde kryptoměna do ztráty, právě stabilním přikupováním se zvyšuje počet držených mincí a nákupní cena se zprůměruje. Posléze stačí malý pohyb například zalistováním kryptoměny na burze a zisky se jen hrnou.

 

Kolik vám může portfolio vydělat?

 

U analyzovaných kryptoměn Crypto Kingdom očekává zisky minimálně v řádech stovek procent. V zimě roku 2017 se však Crypto Kingdom povedlo dostat s některými kryptoměnami až k ziskům v řádech tisíců. Od té doby společnost Crypto Kingdom HODL produkt ještě značně vylepšila. To se potvrdilo i letos v roce 2019, kdy mezi kryptoměnami, které se členy drželi, nechyběly ani ty úplně nejziskovější jako např. Chainlink, který i v pro altcoiny nepříznivém trhu přinesl zisky v dolarové hodnotě přes 1.000 %. Stačí se držet řízení peněz. V současnosti má Crypto Kingdom opravdu krásné ceny ke vstupu a altseason nás stále ještě čeká. Kryptoměny jsou další technologickou revolucí. Proto je Crypto Kingdom v HODL produktu velice trpělivá.

 

Co je v ceně produktu?

 

Crypto Kingdom se snaží všem klientům nabídnout naprostý komfort. V produktu HODL získáte přístup do aplikace Beacoin, kam vám budou chodit veškeré informace ze světa kryptoměn včetně tipů na ty nejzajímavější kryptoměny. Jejich celé analýzy pak vycházejí přímo na webu Crypto Kingdom ve speciálním rozhraní. Odkazy na analýzy najdete v aplikaci Beacoin přímo v popisku. Kryptoměny však nenakupujete jen tak na blind. O všem vás totiž Crypto Kingdom pravidelně informuje, takže vám nic důležitého neuteče.

V aplikaci vám řeknou i to, kdy vidí nejzajímavější příležitosti ke vstupu do obchodu i výstupu z něj. Vše naprosto jasně a přehledně. K lepší orientaci ve světě kryptoměn pro vás mají celou řadu video návodů, kde se dozvíte vše potřebné jako např. jak nakoupit samotné kryptoměny, jak je uchovávat, nebo jak funguje jaká konkrétní burza. Kdyby ani tohle nestačilo, je tu pro vás Crypto Kingdom téměř 24 hodin denně na livechatu, kde vám jeden z jejich specialistů vždy ochotně pomůže. Navíc tu pro vás není jen Crypto Kingdom, ale celá komunita, která si pomáhá. Ve facebookové skupině je přes 7.000 lidí, z nichž více než polovina prošla produkty Crypto Kingdom.

 

Jaký je postup?

 

Velice jednoduchý. E-mailem vám pošlou veškeré odkazy, které potřebujete k připojení do Crypto Kingdom privátních skupin a aplikace. Zároveň vám Crypto Kingdom zpřístupní univerzitu a video manuály, takže se můžete začít vzdělávat doslova okamžitě. Pak už si jen prohlédnete, jak vypadá současné vzorové portfolio, v analýzách samotných si přečtete, na jaké burze můžete konkrétní kryptoměny zakoupit a s využitím návodů od Crypto Kingdom si jednoduše založíte účet na burze a nakoupíte. Pak už stačí jen sledovat informace o vývoji kryptoměn a případných dokupech. Zbytek práce je scrollování mezi zelenými čísly na blockfoliu či podobné aplikaci.

 

Do jakých kryptoměn investuje Crypto Kingdom?

 

V HODLu pro vás připravují hned několik druhů možných spekulací. U všech Crypto Kingdom vidí potenciál na enormní zhodnocení v rozmezí měsíců až několika let. V první řadě pro vás hledají a analyzují kryptoměny, které vidí jako podhodnocené. Tedy takové, jejichž kapitalizace neodpovídá jejich potenciálu. Takové, které zažily odliv kapitálu, nebo ještě zůstaly úplně skryty před zraky veřejnosti. Druhým druhem jsou pak kryptoměny, které čeká zalistování na burzu, spuštění produktu, přechod na mainnet apod. Vlastně jakékoliv novinky, které mají potenciál výrazně zahýbat s cenou. Právě zde dostanete privátní informace od Crypto Kingdom zdrojů a fondů, které jinde neseženete.

Crypto Kingdom se snaží vstupovat ještě před velkým pohybem a před tím, než se informace dostanou mezi veřejnost. Třetí a nejrizikovější částí produktu jsou pak samotné ICOs. Zde se jedná o kryptoměny, které ještě nejsou ani na burze. Za to mají ale obrovský potenciál. Kdybyste do Etherea investovali při ICO 1.000 Kč a prodal při ATH, máte dnes 2.500.000 Kč. A přesně tohle je strategie pro kryptoměny, u kterých probíhá ICO!

Tyto kryptoměny s největším potenciálem pak ve vzorovém portfoliu kombinují s těmi nejnadějnějšími výše kapitalizovanými altcoiny a bitcoinem, aby eliminovali riziko, ale stále si udrželi ziskovost, která u jiných aktiv rozhodně není obvyklá.

Crypto Kingdom recenze

 

ASP

 

Crypto Kingdom tento produkt připravila pro investory, kteří mají vyšší kapitál! Díky informacím může klient následovat kroky jejich alternativního fondu, který se soustředí na správu vysokého kapitálu.

 

Je tento produkt pro vás?

 

Tento produkt již je pro pokročilé jedince, kteří se naučili ovládat burzy. Zde to již není o vzdělání, ale o vytvoření stabilního příjmu. Produkt následuje strategie alternativního fondu CK Capital. Produkt je částečně rozdělen mezi kryptoměny, měnové páry a další příležitosti. Crypto Kingdom spolupracuje s mnoha fondy, kde získávají informace. Produkt je o řízení portfolia pomocí traderského týmu CK Capital, kde využívají světových robotů pro stabilní příjem.

Pokud disponujete alespoň 250.000 Kč nebo ekvivalentní hodnotou v jiné měně a chcete profesionální informace a následovat Crypto Kingdom fond pro roční vysoké zhodnocení, pak je produkt pro vás.

 

Co je cílem tohoto produktu?

 

Cílem jsou nadstandardní zisky a ochrana kapitálu, a to vše za dodržení pravidel vysoké likvidity. ASP obsahuje dva pilíře. První pilíř je stabilizační, který má za cíl generovat stabilní měsíční zisk pomocí dlouhodobě funkčních robotů, které jsou řízeny developerským týmem z CK Capital. Druhý pilíř jsou extrémní ziskové příležitosti, kde nyní dávají velkou váhu na kryptoměny, ale v portfoliu se mohou objevit i další příležitosti např. levné akcie firem po krizi, nebo nedávný nákup stříbra po analýze partnerského fondu ze společnosti Crypto Kingdom.

 

Kolik vám může portfolio vydělat?

 

ASP za rok svého působení vygenerovalo profit 180 % s velmi vysoký kapitálem. Crypto Kingdom by ráda tento profit více stabilizovala, ale zároveň udržela danou ziskovost. Představte si, že byste nakupovali po splasknutí technologické bubliny roku 2000 technologické společnosti, jako jsou Apple, Microsoft, IBM atd. Koupili byste je? Kryptoměny jsou technologická revoluce, proto Crypto Kingdom chce společně nakupovat levně a prodávat velmi draze.

 

Co je v ceně produktu?

 

ASP je naprosto VIP produkt, který jako jediný čerpá informace z alternativního fondu CK Capital. Obsahuje všechny informace ze všech produktů Crypto Kingdom. Pokud máte ASP, neuteče vám absolutně nic ze světa kryptoměn. Naopak dostanete filtrované informace a to nejdůležitější z nich. Kromě kryptoměn se Crypto Kingdom zabývá i dalšími vysoce ziskovými spekulacemi od partnerů, kterými jsou většinou jiné investiční skupiny či fondy.

ASP následuje ziskovými strategiemi alternativní fond CK Capital s tím rozdílem, že si sám spravujete podle fondu kapitál (Vstup do alternativního fondu od 1.000.000 Kč). v ASP máte v ceně všechny produktové kurzy, které tým CK vytvoří. Prostě vše pod jednou střechou ve speciální ceně 49.990 Kč. Kromě ručního obchodování řeší Crypto Kingdom i speciální algoritmy, které jsou součástí produktu s opravdu VIP podmínkami. Máte přístup k traderovi, který vám kdykoliv pomůže. Zde to již není o vzdělání, ale o generování nadstandardních zisků a vysokým kapitálem.

 

Jaký je postup po zakoupení?

 

Po zaplacení vám obratem přijde email s odkazy na všechny podstatné kanály, které byste měli následovat, abyste mohli maximálně využít služeb Crypto Kingdom.

 • Odkaz na appku a speciální VIP skupinu ASP
 • Kontakt na live chat s individuální podporou
 • Kurzy a vzdělání
 • Manuál řízení peněz
 • Jaké burzy využívat a jak na nich operovat a vše co byste mohli potřebovat

Vše je jednoduše vysvětleno. Nemáte se čeho bát.

 

Kdo za produktem stojí?

 

Produkt ASP následuje strategie a postupy alternativního fondu CK Capital. V CK Capital nalezneme odborníky na fundament a sentiment. Největší část týmu tvoří zkušení tradeři v čele s Ing. Janem Čurajem. Honza má 13leté zkušenosti na kapitálových trzích a přes tři roky již intenzivně obchoduje kryptoměny. Celý traderský tým Crypto Kingdom prošel vzdělávacími postupy od Honzy. CK Capital se soustředí i na inteligentní algoritmické strategie na kryptoměny.

 

V tomto produktu získáte tedy navždy všechny Crypto Kingdom produkty, a to za jednorázovou cenu 49.990 Kč.

 

Crypto Kingdom recenze

 

Mining

 

Chcete těžit digitální zlato budoucnosti? Získejte i vy velmi zajímavý zisk přes 11% měsíčně.

Nakupte superpočítače za skvělé ceny. Nechte odborníky se o vše postarat. Získejte obrovský náskok díky Exkluzivní Mining Laboratoři pro nejnáročnější.

Vstup je však možný až od 200.000 Kč. Pokud máte takové zdroje, tak získejte i vy pasivní příjem!

 

Jak budete vypláceni?

 

Jednou měsíčně se vám vyplatí vše, co se aktuálně vytěžilo v běžné měně. Co se vytěží, se očistí o náklady (elektřina, nájem…), a zbytek se dělí 70 % vy a 30 % Crypto Kingdom.

 

Kdo vlastní superpočítače?

 

Vše vlastníte vy. Vše se tvořilo tak, abyste měli maximální výnosy, minimální náklady a maximální ochranu.

 

Jaké je zhodnocení za poslední rok?

 

Od roku 2013 do roku 2019 je průměrné měsíční zhodnocení 6 % měsíčně. V roce 2018, který byl velmi náročný pro kryptoměny i těžení. Crypto Kingdom při každodenní směně bez spekulace klientům vygenerovala 70 %+, dle toho, za kolik nakupovali hardware.

 

Jak to funguje? Jaký je postup?

 

Sejdete se a povíte si s Crypto Kingdom, jaké máte očekávání. Crypto Kingdom vás seznámí s riziky, ale i příležitostmi. Následně zašlou možnosti z aktuálně dostupných superpočítačů. Každé 3 dny se to mění, je opravdu velká poptávka. Pokud bude vše ok, nakoupíte superpočítače. Podepíšete smlouvy o správě s Crypto Kingdom. A někdy hned, maximálně však do měsíce, těžíte. Následně vám jednou měsíčně vždy přistane report s aktuální výtěžností a na účtu vaše zhodnocení. Vše máte samozřejmě dostupné i ve svém klientském portálu.

 

Také ale Crypto Kingdom nemyslí jen na to, aby z vás vytáhli peníze na jejich produkty, ale zaměřuje se i na vzdělání celé společnosti a pravidelně připravuje ZDARMA videa do své univerzity.

Pokud se tedy zajímáte o dění v kryptoměnách určitě využijte služeb společnosti Crypto Kingdom a získejte tak přísun nových prostředků, které pak využijete dle vlastních přání.

Crypto Kingdom recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓