Crypto Kingdom signály

Signály

Je jeden z produktů od společnosti Crypto Kingdom. Signály, díky nim víte, kdy se vyplatí kryptoměnu koupit a v kterém okamžiku se vyplatí kryptoměnu zase prodat. Výhodné je, že tento produkt je určený nejen začátečníkům, ale také pokročilým obchodníkům. Díky faktu, že veškeré signály Crypto Kingdom pečlivě analyzuje, tak se pohybuje průměrný profit na jednom obchodu v číslech 10 – 30 %.

Pokud se chcete dozvědět něco více, Crypto Kingdom natočila spoustu videomanuálů a dokonce připravila také e-book. Díky tomu se můžete do světa obchodování ponořit ještě více.

Crypto Kingdom signály

Individuální přístup

Každý, kdo si produkt signály zaplatí, dočká se individuálního přístupu. Crypto Kingdom je tu pro své klienty 24 hodin denně. Komunikovat navíc budete přímo s traderem, takže budete mít skutečně informace z první ruky od profesionálů. Žádná infolinka, žádné mezičlánky.

Crypto Kingdom každý den připravuje analýzu Bitcoinu a týdenní analýzu různých altcoinů. Díky tomu budete mít neustálý přehled o tom, co se ve světě kryptoměn děje a co lze v nejbližších hodinách a dnech očekávat.

Jako jedna velká komunita rádi pomáhají úplně každému. Nováčkovi i ostřílenému matadorovi. Nebojte se proto na cokoli zeptat.

Crypto Kingdom Signály

Crypto Kingdom Signály

 

 

Nemáte čas na okamžitou reakci? Raději uvítáte dlouhodobé portfolio? V tom případě zkuste HODL produkt!

 

Nevaří z vody

Zisky. To je to, co všechny v případě investice do kryptoměn zajímá. Za dobu svého působení má Crypto Kingdom zisk skoro 400%, měsíčně se pak pohybují v číslech okolo 25% zisku. To nezní zrovna špatně, nebo snad ano?

A jaké balíčky že to Crypto Kingdom nabízí? Úplně základním balíčkem je 30 dní členství. Ten vás vyjde na 1.490 Kč a jeho součástí je také kanál univerzita a kanál predikce. Jak už napovídá samotný název, za tuto cenu budete členem 30 dní.

Druhý balíček je o dost zajímavější. Jedná se o balíček 90 dní, kde je sleva 15% a celkově to vychází na 3.870 Kč. Za tuto cenu obdržíte deset hodin Traiding Academy, kurz ziskové strategie a Ebook a kanál univerzita s kanálem predikce.

Posledním balíčkem je balíček 270 dní. Cena balíčku je s 30% slevou pouhých 9.290 Kč. V rámci balíčku obdržíte vše výše uvedené na 270 dní.

Vlastní aplikace a další produkty

Vedle tohoto všeho Crypto Kingdom také vlastní aplikace pro chytré telefony s Androidem nebo iOS. Díky ní budete mít všechny potřebné informace na jednom místě.

Navíc, pokud vás nezajímají jen signály, můžete využít také další produkty, které Crypto Kingdom nabízí. Jedním z nich je například HODL produkt. V něm vám Crypto Kingdom najde kryptoměnu, která se vyplatí z dlouhodobého hlediska. Žádné rychlé „nakup a prodej“, jen staré dobré hodl. Získejte i vy důležité informace z první ruky a jděte do toho s námi!

Crypto Kingdom

Pingbacks/Trackbacks

  1. Crypto Kingdom HODL - Svobodné finance - 20.8.2019

    […] Máte čas? Rádi sledujete grafy? Zkuste Crypto Kingdom signály ZDE. […]

  2. Crypto Kingdom produkty - Svobodné finance - 20.8.2019

    […] Další novinky o produktu signály najdete ZDE. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓