Crypto Kingdom HODL

Ukládání peněž do kryptoměn může být jedním z nejefektivnějších spoření a také skvělou investicí do budoucna, jak ostatně už mnohým zákazníkům ukázali experti z Crypto Kingdom. Také byste rádi dosáhli tak efektivních výnosů, jako je například zisk 6650% na Cardanu, ale nemáte čas ani dostatečné znalosti na to, abyste analyzovali mnoho hodin grafy? V takovém případě je ideální svěřit tuto starost profesionálům a využít nabídky HODL.

Produkt, který vám maximálně usnadní investice

Investice do kryptoměn je velkou příležitostí, zejména pokud vás vedou odborníci. Produkt HODL společnosti Crypto Kingdom je otevřený každému, kdo chce využít potencionálu kryptoměn. Služba je vhodná i pro úplné začátečníky. Kromě vyhledání a analýzy těch nejzajímavějších ICOs a podhodnocených kryptoměn vám experti vytvoří vzorové investiční portfolio. Také získáte srozumitelné a dobře pochopitelné vedení včetně video návodů nebo tzv. Crypto Univerzity. Samozřejmostí je, že do nabídky patří i výborné uživatelské zázemí, jako je například přístup do aplikace Beacoin, individuální přístup, podpora 24 hodin denně či přátelská facebooková skupina.

 

Máte čas? Rádi sledujete grafy? Zkuste Crypto Kingdom signály ZDE.

 

Crypto Kingdom

Jak investice s HODL probíhají?

Průběh je velice jednoduchý. Stačí vám přístup do e-mailu, kam vám bude zaslané vše potřebné – předně informace a přístupy do privátního prostředí Crypto Kingdom. Více nepotřebujete. Díky vzorovému portfoliu víte, jaké je aktuálně analytické zhodnocení trhu a díky poskytnutým informacím zvládnete obsluhovat burzy s větší nebo menší inspirací vypracovaných vzorů. Na výběr máte v HODLu samozřejmě z různých typů investic. První jsou podhodnocené kryptoměny, jejichž kapitalizace neodpovídá potenciálu, takové, jež zažily odliv kapitálu, byly nově spuštěné nebo ještě nejsou tak masově známé – ty mají velké výhledy do budoucna a v Crypto Kingdom vědí, o jaké kryptoměny jde a kdy nastane ta nejvhodnější příležitost. Dále jsou tu samotné ICOs před burzou. Riziko je zde značně vyšší, stejně tak ale možnost výnosu – kdybyste do ETH investovali při ICO 1 000 Kč, máte dnes na kontě 2 500 000 Kč.

Výhodný HODL od Crypto Kingdom

U investic, které se už dle názvu „HODL“ pohybují v delším horizontu měsíců až let, získáte daleko větší jistoty než u krátkodobých spekulací a zároveň, stejně jako mnozí před vámi, určitě oceníte při takto zásadním finančním kroku podporu. Přitom vám stále zůstane možnost výběru, kolik peněž a kam vložíte. S mnohonásobným zhodnocením vám Crypto Kingdom pomůže již od 3 990 Kč. Na čím delší čas si službu předplatíte, tím výraznější slevu získáte. Například HODL na rok budete mít se slevou 65% ve srovnání s kratšími intervaly a navíc získáte ebook Je čas na plán „B“ s osmdesáti stranami. Přitom ty správné informace jsou při investování do kryptoměn k nezaplacení.

Crypto Kingdom

Pingbacks/Trackbacks

  1. Crypto Kingdom signály - Svobodné finance - 20.8.2019

    […] Nemáte čas na okamžitou reakci? Raději uvítáte dlouhodobé portfolio? V tom případě zkuste … […]

  2. Crypto Kingdom produkty - Svobodné finance - 26.8.2019

    […] O HODL produktu jsme psali ZDE. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓