Dřevostavby – Kvalita a úspora

Dřevostavba

Jedním z mých snů je postavit si dřevostavbu, jelikož úspora oproti zděným domům je opravdu nezanedbatelná. Tak po procházení co nám tady náš kraj nabízí jsem konečně našel vhodného partnera pro dřevostavby nebo stavby rodinných domů a to firmu PURLIVE.

Společnost PURLIVE vznikla jako dceřiná odnož firmy TAŠ-STAPPA Beton s.r.o. která je ve Zlínském kraji již dlouhou dobu považována za jednoho z hlavních tahounů stavebního průmyslu.

Na jejich stránkách www.purlive.cz jsem si našel kontakt a kontaktoval jejich obchodního zástupce, kdy jsem byl mile překvapen vstřícností a ochotou. Kdy jsem se dozvěděl spoustu užitečných informací, které tady okrajově shrnu.

Hlavní parametry pro volbu dřevostavby PURLIVE:
–  Rychlost výstavby – Váš rodinný dům na klíč bude stát do 3 měsíců od položení základové desky
–  Jedinečná izolace PUR pěnou – panely, ze kterých jsou dřevostavby PURLIVE montovány jsou naplněny unikátní izolační pěnou, která má o 30-40% lepší izolační vlastnosti než běžně používané izolační materiály
–  Úspora energií – díky lepší izolaci budete mít radikálně nižší náklady na energie při běžném chodu domu a tudíž se Vám náklady na dřevostavbu postupně vrátí a následně šetříte.

Dodatečné informace:
–  Ideální typový dům – nabídka dřevostaveb je v záložce katalog domů na jejich stránkách
–  Možnost individuálního projektu domu – velice variabilní stavební systém, možnost jakýchkoli individuálních projektů k realizaci
Svépomocí – Firma nabízí několik variant výstavby:

Kutil – Hrubá otevřená stavba

Stavitel – Hrubá uzavřená stavba

Pohoda – Stavba na klíč

Pokud tedy uvažujete o stavbě domu, tak za sebe Vám ji vřele doporučuji a samozřejmě doporučuji si dát osobní schůzku a nebo Vám schůzku mohu domluvit já, poněvadž těch informací bylo opravdu nespočet a já to osobně shrnul jen okrajově.

Chcete získat důležité informace k dřevostavbám a ušetřit zajímavé peníze? Zavoláme Vám
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓