Z Cetelemu se stala Hello bank!, která nabízí klientům více služeb

Hello bank!

Společnost Cetelem zná snad každý z nás, a to minimálně z televizní reklamy. Jedná se o společnost, která v České republice funguje od roku 1996 jako poskytovatel úvěrů. Dříve spadala do nebankovního sektoru. Se společností Cetelem bylo možné se nejčastěji setkat ve chvíli, kdy jsme nakupovali nějaké zboží na splátky. Samozřejmě po nějakém čase existovala i možnost poskytnutí vyššího finančního obnosu formou klasického úvěru či zřízení kreditní karty. Cetelem byl obchodní značkou odštěpného závodu BNP Paribas Personal Finance SA a stejně tak tomu je i v případě Hello bank! by Cetelem.

 

Něco málo z historie…

Cetelem v České republice začal fungovat v roce 1996. V roce 2005, tedy po devíti letech od svého vzniku, Cetelem poskytl miliontý úvěr a v této době zároveň společnost začala nabízet on-line půjčky. V roce 2010 se Cetelem stal jedničkou na trhu v prodeji na splátky. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na to, že od roku 2015 je Cetelem odštěpným závodem společnosti BNP Paribas, která vlastní bankovní licenci. Proto již nebránilo nic tomu, aby se z Cetelemu stala moderní banka s názvem Hello bank!, jež je kompletně digitální.

Hello bank!

Hello bank!

Oblíbenost Cetelemu vedla k myšlence vytvoření dalších služeb s výbornými podmínkami

V průběhu svého působení v ČR se Cetelem neustále rozrůstal, a nabízené portfolio tak bylo často doplňováno o nové produkty či služby. Už jen z důvodu oblíbenosti této společnosti se dalo očekávat, že společnost podnikne další kroky k tomu, aby mohla své služby dále rozšiřovat. Vznik Hello bank! byl proto logickým krokem, který má přilákat nové klienty a těm stávajícím poskytnout lepší služby za stejných či lepších podmínek.

 

Digitální banka má u klientů úspěch

Hello bank! by Cetelem se osvědčila již ve více evropských zemích, kde jsou její služby hojně využívány. Hlavními výhodami této banky jsou jednoduchost, pestrý výběr služeb a snadné ovládání prostřednictvím internetového bankovnictví či mobilní aplikace. Hello bank! si zakládá na co možná nejpřátelštějším prostředí pro své klienty. Jednoduché zřízení účtu a výhodné podmínky pro nové i stávající klienty z ní dělají skutečného konkurenta již zaběhlých bank.

 

Výhod není nikdy dost!

Díky vzniku Hello bank! si mohou klienti zřídit výhodný běžný či spořicí účet. Samozřejmě nechybí ani kontokorent či úvěr se zajímavým úrokem. Účet je navíc možné zřídit zcela on-line. Stačí vyplnit žádost, nahrát dva doklady totožnosti a doklad o vlastnictví jiného bankovního účtu. Po převodu částky ve výši 1 Kč z tohoto účtu se účet úspěšně aktivuje, banka si tímto krokem ověří, zda o zřízení účtu žádáte skutečně Vy. Po zřízení je možné objednat debetní kartu a platební nálepku.

 

Žádné poplatky, banka naopak platí klientům

Oproti některým konkurenčním bankám umožňuje Hello bank! zřízení i vedení běžného či spořicího účtu zdarma. Neplatí se zde žádné pravidelné poplatky a účty lze ovládat plně elektronicky. Samozřejmostí jsou v současné době bezplatné transakce. Jelikož Hello bank! nemá své vlastní bankomaty umožňuje svým klientům 3 výběry měsíčně zdarma z jakéhokoliv bankomatu.

Klienty může také překvapit poměrně vysoké úročení běžného i spořicího účtu, což je další předností této nově vzniklé banky. Běžný účet je zde úročený 0,6 % ročně, a to až do výše 100.000 Kč. Spořicí účet se rovněž úročí 0,6 % ročně, navíc nejsou klienti vázáni zbytečnými podmínkami a omezeními a své naspořené finance mají kdykoliv k dispozici.

 

Hello bank! své služby neustále vylepšuje, a to i s pomocí klientů

V současné době je však celkem nevýhodou to, že banka neumožňuje vystavení platební karty na jiné jméno či zřízení dispozičních práv, do budoucna se však s touto možností počítá. Hello bank! mohou pomáhat vylepšovat a rozšiřovat i samotní klienti, a to tak, že dávají návrhy na vylepšení či požadavky na zřízení nejrůznějších služeb. I z toho důvodu má Hello bank! poměrně slušné vyhlídky i do budoucna. Banka má přeci myslet na lidi, a ne lidi na banku a i v tomto ohledu je Hello bank! se svým lidským přístupem vhodná pro klienty všech věkových kategorií.

Hello bank!

Hello bank!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓