Hello Bank! Kreditka – oceníte ji nejen doma, ale i na dovolené

Hello bank!

Rádi byste po ruce měli nějakou tu finanční rezervu? Mohla by Vás zaujmout nabídka v podobě Hello Bank! Kreditky, jež je propojena s úvěrových účtem. Díky jejímu využívání v obchodech či na internetu s ní navíc můžete ušetřit. S touto kreditní kartou budete mít jistou finanční rezervu, kterou v případě potřeby můžete využít kdykoliv, a to za velmi výhodných podmínek. Pokud kreditní kartu nebudete využívat, neplatíte navíc žádné poplatky. To co bývalo u Cetelemu, je nově u Hello bank!, která po změně značky Cetelem nahrazuje a pokračuje v jeho produktech a službách.

 

Rezerva, která se může hodit

Jak již bylo zmíněno výše, finanční prostředky z této karty můžete čerpat kdykoliv a kdekoliv. Částka Vám bude zapůjčena za výhodnou úrokovou sazbu a půjčit si můžete až 150.000,- Kč. Benefitem pro klienty je její bezúročné období, které lze využít za placení v předchozím měsíci až do 25. dne v měsíci následujícím. V případě, že nebudete moci uhradit celou vypůjčenou částku najednou, bude Vám tato rozdělena do splátek stejně tak, jako v případě jiných kreditních karet. Splatnost jednotlivých splátek je stanovena na 17. den v měsíci. Nemusíte se proto obávat, že byste neměli finanční prostředky na okamžité zaplacení.

Hello bank!

Hello bank!

 

Kreditní karta od důvěryhodného poskytovatele

společnost BNP Paribas pod kterou patří značka Cetelem, potažmo nově vzniklá Hello Bank! patří k důvěryhodným poskytovatelům úvěrů a kreditních karet. Právě oblíbenost u zákazníků umožnila transformaci Cetelemu na Hello Bank! By Cetelem. V současné chvíli má společnost tisíce spokojených klientů a konečné číslo se každý den zvyšuje. Připojte se k nim i Vy a mějte po ruce finanční rezervu na dovolenou či nenadále výdaje, nikdy nevíte, kdy se může hodit právě Vám.

 

Kreditka s výhodami

Oproti konkurenčním kreditním kartám vás ta od Hello bank! za využívání odmění. Každý měsíc můžete získat až 500 Kč nazpět na váš úvěrový účet, nebo vybírat z bankomatu od 1 000 Kč bez poplatků. A k tomu všemu vám dá spoustu času na splacení vašich nákupů – až 55 dní. Také některé z vás neminou krátkodobé akce, kdy můžete získat například poukázku do Kauflandu, nebo do Alzy.

 

Jak ji lze používat?

Kreditní kartu můžete používat kdykoliv a kdekoliv dle své libosti. Lze s ní platit za služby, v obchodech, na internetu. Samozřejmě nechybí ani možnost výběru hotovosti z bankomatu. První měsíc máte k dispozici až 3 výběry z bankomatu zdarma. Můžete si vybrat, jakou odměnu chcete, jestli cashback 1 % z každého nákupu, celkem až 500 Kč za měsíc, nebo výběry z bankomatu od 1000 Kč bez poplatku.

 

Jednoduché zřízení z pohodlí domova

Chcete si pořídit kreditní kartu od Hello Bank!? Nemusíte chodit na pobočku ani tisknout zbytečné množství dokumentů! Vše jednoduše zařídíte z pohodlí domova on-line. Budete k tomu potřebovat jen několik dokladů. Banka samozřejmě požaduje scan dvou dokladů totožnosti (OP, ŘP či cestovní pas). Dále je zapotřebí doložit buď výpis ze stávajícího bankovního účtu, kam Vám pravidelně chodí mzda nebo potvrzení o výši příjmů. Banka následně vyhodnotí Vaši schopnost splácet a již nic nebude bránit tomu využívat kreditní kartu naplno. Žádost o kreditní kartu je podávána samozřejmě on-line. 

Hello Bank!

Hello bank!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓