mKonto – osobní účet bez poplatků

Bankovní účet je praktickým interaktivním nástrojem, jenž se stal nedílnou součástí našich životů.

 

Prostředek, s pomocí něhož jsme schopni platit za služby a produkty a zároveň nám slouží pro příjem peněz a jejich bezpečné uložení.

 

Podle nedávného průzkumu bylo zjištěno, že poplatky za osobní účty v bance tvoří v průměru částku o velikosti několika jednotek až desítek korun měsíčně. A to jsou výdaje, s nimiž nechce svůj rodinný rozpočet zatěžovat bezpochyby nikdo z nás.

 

Pakliže se toužíte vyhnout povinnosti platit za účet, na němž máte své vlastní peníze, je tu řešení od bankovní společnosti mBank. Konkrétně osobní účet mKonto, v jehož podání okusíte pravý význam slova „zdarma“.

 

Zdarma opravdu pro každého

 

Proč platit nesmyslné poplatky, když to není vůbec třeba? Důkazem těchto slov je mKonto, které je primárně určeno běžným občanům, respektive fyzickým osobám. Bezplatný účet, v rámci něhož není nutné platit za řadu obvyklých úkonů.

 

  • Nehradíte zřízení ani vedení osobního konta
  • Nemusíte platit příchozí a odchozí platby z účtu
  • Získáte až 3 výběry z bankomatu zcela zdarma

To jsou fakta, jejichž důkazem je více, jak 600 000 spokojených klientů, jimž společnost mBank na poplatcích ušetřila více, jak jednu miliardu korun.

 

Osobní účet bez omezování

 

mKonto, to je název, s nímž souvisí slova, jako jsou profesionalita, bezpečnost, ochrana osobních údajů, flexibilita a dostupnost. To vše máte nyní na dosah ruky a bez nutnosti jediného poplatku navíc.

 

Vezměte si například výběry z bankomatů, jež jsou dnes velice oblíbené a snadno získatelné.

 

V případě tohoto osobního účtu obdržíte až tři výběry zdarma a od září 2016 dokonce každý, pakliže jeho výše přesáhne 1 500 Kč.

 

To samé platí také v zahraničí, kde sebou nemusíte nosit velkou hotovost. Stačí si vybrat více, jak 2 500 Kč a hle, neplatíte žádné zbytečné poplatky. O trvalých příkazech a inkasech ani nemluvě.

 

Vyberte si libovolnou platební kartu

 

Osobní účet od mBank je nejenom bezplatný, ale zároveň plní vaše tajná přání. Co takhle dopřát si debetní karty k mKontu, jež představují komfortní a bezhotovostní variantu placení? Volba je v tomto směru více, než pestrá, o čemž vás přesvědčí níže uvedené řádky.

  • mKarta
  • Zlatá mKarta
  • mNálepka

 

Co byste měli vědět…

 

Například to, že mKonto, to je dokonalá a přehledná správa vlastních financí, které máte vždy na dosah ruky. A to nejenom prostřednictvím bankomatů a poboček společnosti. Je to především online svět, v němž lze s penězi nakládat dle vlastní libosti.

 

Vedle internetového bankovnictví je to také to mobilní, popřípadě zasílání SMS zpráv a e-mailů o jakýchkoliv pohybech na účtu. Důvodů, proč si založit bezplatné mKonto je určitě více, než dost.

  • Nepřetržitá zákaznická linka
  • Přístup k bankovnímu kontu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu

 

Rozšiřte si své mKonto

 

Aby toho nebylo málo, můžete povolit přístup ke svým financím i ostatním lidem, jež se automaticky stávají spolumajitelé či disponenti daného účtu. K jednomu mKontu nabízí mBank ještě další čtyři konta eMax a eMax Plus, což značným způsobem rozšiřuje vaše možnosti nakládání s penězi.

 

Spravujte své osobní finance tím nejjednodušším způsobem a hlavně zcela zdarma. Založte si mKonto a podlehněte jeho výhodám v plné míře.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓