Anglicky Fantasticky a Libor Činka

Po vyučení, od roku 2006, jsem se naplno věnoval financím, až doposud.

Zanevřel jsem nad tradičním školským systémem, postaveným na frontální výuce a bezduchém memorování a raději se věnoval praxi.

Nicméně, KARIÉRNÍ RŮST a okolnosti s ním spjaté mne v roce 2012 donutily školu dodělat. V roce 2015 i díky Anglicky fantasticky jsem maturitu dodělal.

Je tu možnost změnit něco, s čím má problém většina Čechů. I já tento problém mám, a vím, že by mi řešení otevřelo cestu na nové trhy.

Před pěti lety jsem narazil na zajímavý kurz Anglicky fantasticky, jehož autorem je Libor Činka, psychoterapeut a hypnoterapeut, odborník působící 19 let v praxi. Autor knihy Ovládněte svůj mozek, Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky a jazykových kompletů Magická Němčina a Magická Angličtina Extra. Od roku 1992 se věnuje VZDĚLÁVÁNÍ a trénuje týmy pro dosahování nadstandardních výkonů.

Asi si ještě pamatujete pořad na TV nova se Slávkem Bourou, který se jmenoval „Naučit se učit“. Autorem tohoto 11 dílného TV pořadu byl právě Libor činka.

Jak souvisí PODVĚDOMÍ, nevyužívané části PAMĚTI a výuka ANGLIČTINY? Bez drilování slovíček a gramatiky, s porozuměním?

To se dozvíte na online tréninku Libora Činky – odborníka na zrychlené UČENÍ a snadné PAMATOVÁNÍ. Do kurzu Anglicky fantasticky může vstoupit každý ve věku od 14 do 70 let, kdo se chce naučit rychle anglicky netradiční, leč osvědčenou metodou, která přináší výsledky.

V tréninku Anglicky fantasticky můžete shlédnout tři videa ZDARMA a zjistíte tím, jak tato metoda funguje. Zájemci mohou následně vstoupit do placeného programu, do kterého jsem v roce 2015 vstoupil i já.

Trénink Anglicky fantasticky, metoda zrychleného učení angličtiny, nabízí zajímavou možnost pro každého, kdo chce zvýšit svoji atraktivitu na trhu PRÁCE.

Co tedy můžete získát zdarma?

Možná čekáte hned od počátku výuku angličtiny a tradiční biflování slovíček. Pokud to tak máte, tak si raději zajděte do klasické školy. Důležitější, než biflování je totiž spíše pochopit, proč máte stále s angličtinou problémy (ano, já taky).

Chcete se tedy už konečně naučit anglicky? Já jsem tento problém také řešil a díky Liborovi jsem hodně pokročil. V Anglicky fantasticky se totiž učí jinou metodou, než klasické školní DRILOVÉ vyučování.

I z těchto důvodů jsem před 4 roky koupil kurz Anglicky fantasticky, jelikož jsem v květnu 2015 MATUROVAL z angličtiny. Tento kurz mi ohromně prospěl a udělal jsem další pokrok ve svém studiu a maturitu jsem splnil i z angličtiny na známku DOBRÝ.

Na co vás Libor Činka a kurz Anglicky fantasticky přípraví v případě vstupu do placené části?

  • Nejmodernější výukové prostředí, kde se vám každý den zpřístupní speciální lekce ke stažení ve formě pdf, mp3 videí. Jen po 15 minutách denně budete moci hravými postupy ovládnout jedny z nejpodstatnějších částí angličtiny. Anglicky fantasticky je připravena tak, abyste v jazyce začali myslet a mohli komunikovat automaticky (bez zpomaleného přemýšlení o gramatice).
  • Přístup k výukovému programu je trvalý a lze k němu opakovaně kdykoli přistupovat.
  • Získáte ZDARMA další hodnotné bonusy.

PS: Vstoupíte a nebo vaši potřebu naučit se anglicky odložíte?

banner-728x90-01.gif

Vlastní zkušenost s Anglicky fantasticky

Vlastní zkušenost s Anglicky fantasticky

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓