Jak mi pomohlo Anglicky fantasticky?

Anglicky fantasticky a Libor Činka

Vstup do programu ANGLICKY FANTASTICKY ZDE.

S programem Anglicky fantasticky a jeho autorem Liborem Činkou mám vlastní zkušenost.

Před 5 lety jsem jeho program Anglicky fantasticky nezakoupil a říkal si co to ten Libor Činka mele za hovadiny. Já se angličtinu naučím a od toho je přece škola, abych se jí naučil.

Jenže za celé 3 roky ve škole při doplnění maturity jsem se toho moc nenaučil, stejně jako předtím celých 21 let, kdy jsem se učil angličtinu, protože ve škole vás budou učit jen školní metodu a to je jen a jen biflování a učení se navzpaměť.

Proto jsem si nejdříve koupil jeho knihu Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky a poté jsem vstoupil do jeho programu Anglicky fantasticky. Zde podávám vlastní zkušenost s kurzem od Libora Činky v čase 35:11 – 43:23.

Samo to ale samozřejmě nešlo. Vždy je potřeba pokud něčeho chcete dosáhnout se tomu alespoň nějaký čas věnovat. Konkrétně u angličtiny mi hodně pomohlo 15 minut denně. Pustit si nějaký anglický film, video, podívat se na anglický obrázek, aby tam byla ANGLIČTINA.

Souhlasím s názorem, že je vhodné si pustit celý český film, poté anglický film s českými titulky a na závěr, když už budete vědět o čem film je, tak si ho pustit celý v angličtině. Takhle ten film, který máte rádi pochopíte a naučíte se ho i anglicky a proč to jde tak lehce? Protože to chcete. Protože máte chuť se dozvědět o tom filmu více a proto se tímto způsobem můžete angličtinu naučit.

Závěrem: Program Anglicky fantasticky mohu jen a jen doporučit, i díky této nové metodě učení jsem udělal maturitu a to jako hodnocení DOBRÝ. Dokonce toho čeho jsem se nejvíce obával, a to psaní SLOHU v ANGLIČTINĚ jsem zvládl na 31 bodů z 32 bodů a tedy v podstatě bez chyby.

Více o programu Anglicky fantasticky se dozvíte v článku ZDE.

PS: Libore děkuji Vám.

 

3 Responses to“Jak mi pomohlo Anglicky fantasticky?”

 1. 27.1.2017 at 8:05 #

  O programu slyším poprvé a vypadá zajímavě. Je smutnou pravdou, že ve škole se člověk cizí jazyk příliš nenaučí. Tedy ne pokud očekává, že stačí pouze chodit do školy. Pokud člověka angličtina baví a chce se v ní zlepšit je potřeba si najít nějakou mimoškolní aktivitu kde se zlepší v angličtině. To s pouštěním filmu je dobrý nápad. Nejlepší mi na to připadají britské filmy sitcomy, kterým lze dobře rozumět. Ona je totiž angličtina a angličtina. Některé angličtině nejde vůbec je tam jiný slang a herci rychle drmolí a to může být problém pro nezkušeného posluchače.

 2. Oleh
  12.12.2019 at 22:53 #

  Zdravím všechny,
  jsem u CETROS, s.r.o./Libora Činky absolvoval kurz Angličtina s hypnózou. Na základě názvu jejich kurzu „Angličtina s hypnózou“ jsem si domníval, že se bude opravdu jednat o výuku angličtiny neotřelou metodou, či snad za pomocí hypnózy. Bohužel náplň kurzu neodpovídala ani popisu na jejich stránkách, ani mým očekáváním. Dle jejich popisu na stránkách http://www.cetros.cz jsem nic z toho nezažil, jednalo se o vcelku standardní jazykový kurz, proložený prvky relaxace metodou her pro posílení soustředění během druhé části kurzu v odpoledních hodinách, kdy pozornost se již snižuje. Avšak nic ze slibovaného „naprostého soustředění“ a „vybuzeného zájmu“ díky dovednostem „lektora z hypnoterapie“ jsem nezažil, jak bylo doslovně uvedeno.
  Po ukončení kurzu jsem nabyl podezření, že název kurzu „Angličtina s hypnózou“ je pouze marketingový tah, který má nalákat zájemce. Kurz totiž z většiny obsahuje pouze výuku angličtiny s posílením prvků relaxace pro lepší pozornost a soustředěnost během kurzu. Zároveň bylo to, že příslušný lektor neměl poznatky z „hypnoterapie“ tak skvělé, jak by mělo byt, a jen u druhé části kurzu četl text u relaxační hudby.
  Současně se mi během relaxací nelíbilo, že pro cvičení a relaxace byly ke čtení využívány texty se skrytou reklamou na produkty pana Libora Čípka, implicitně vyzývající ke koupi jeho produktů. Pravděpodobně to byli ty slibované poznatky z hypnoterapie!
  Dávejte pozor, jedná se o vcelku standardní jazykový kurz
  S pozdravem,
  Ing. Oleh Ivanovyč

Pingbacks/Trackbacks

 1. Naučte se konečně opravdu anglicky - Svobodné finance - 17.9.2019

  […] Jak mi pomohlo Anglicky fantasticky s Liborem Činkou? […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓