Jak mi pomohlo Anglicky fantasticky?

Anglicky fantasticky a Libor Činka

Vstup do programu ANGLICKY FANTASTICKY ZDE.

S programem Anglicky fantasticky a jeho autorem Liborem Činkou mám vlastní zkušenost.

Před 5 lety jsem jeho program Anglicky fantasticky nezakoupil a říkal si co to ten Libor Činka mele za hovadiny. Já se angličtinu naučím a od toho je přece škola, abych se jí naučil.

Jenže za celé 3 roky ve škole při doplnění maturity jsem se toho moc nenaučil, stejně jako předtím celých 21 let, kdy jsem se učil angličtinu, protože ve škole vás budou učit jen školní metodu a to je jen a jen biflování a učení se navzpaměť.

Proto jsem si nejdříve koupil jeho knihu Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky a poté jsem vstoupil do jeho programu Anglicky fantasticky. Zde podávám vlastní zkušenost s kurzem od Libora Činky v čase 35:11 – 43:23.

Samo to ale samozřejmě nešlo. Vždy je potřeba pokud něčeho chcete dosáhnout se tomu alespoň nějaký čas věnovat. Konkrétně u angličtiny mi hodně pomohlo 15 minut denně. Pustit si nějaký anglický film, video, podívat se na anglický obrázek, aby tam byla ANGLIČTINA.

Souhlasím s názorem, že je vhodné si pustit celý český film, poté anglický film s českými titulky a na závěr, když už budete vědět o čem film je, tak si ho pustit celý v angličtině. Takhle ten film, který máte rádi pochopíte a naučíte se ho i anglicky a proč to jde tak lehce? Protože to chcete. Protože máte chuť se dozvědět o tom filmu více a proto se tímto způsobem můžete angličtinu naučit.

Závěrem: Program Anglicky fantasticky mohu jen a jen doporučit, i díky této nové metodě učení jsem udělal maturitu a to jako hodnocení DOBRÝ. Dokonce toho čeho jsem se nejvíce obával, a to psaní SLOHU v ANGLIČTINĚ jsem zvládl na 31 bodů z 32 bodů a tedy v podstatě bez chyby.

Více o programu Anglicky fantasticky se dozvíte v článku ZDE.

PS: Libore děkuji Vám.

 

One Response to“Jak mi pomohlo Anglicky fantasticky?”

  1. 27.1.2017 at 8:05 #

    O programu slyším poprvé a vypadá zajímavě. Je smutnou pravdou, že ve škole se člověk cizí jazyk příliš nenaučí. Tedy ne pokud očekává, že stačí pouze chodit do školy. Pokud člověka angličtina baví a chce se v ní zlepšit je potřeba si najít nějakou mimoškolní aktivitu kde se zlepší v angličtině. To s pouštěním filmu je dobrý nápad. Nejlepší mi na to připadají britské filmy sitcomy, kterým lze dobře rozumět. Ona je totiž angličtina a angličtina. Některé angličtině nejde vůbec je tam jiný slang a herci rychle drmolí a to může být problém pro nezkušeného posluchače.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com


Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze


Paste your AdWords Remarketing code here
↓