Zajistíme vám lepší SEO pro e-shop postavený na Shoptet i FastCentrik

Moderní e-shopy jsou postavené na prověřených platformách Shoptet a FastCentrik. Získejte pro svůj e-shop lepší pozice ve vyhledávačích od PPC Profits.

Zaměřte se na dlouhodobé zobrazení na předních příčkách ve vyhledávačích

Řešení pro nové e-shopy nabízí moderní platformy Shoptet a FastCentrik, které kromě intuitivního administračního rozhraní umožňují výběr z mnoha responzivních šablon, grafiky na míru a možnosti instalace dalších modulů, zajistí ještě lepší chod webu. Shoptet a FastCentrik také podporují základní SEO metody, mezi které patří titulky, nadpisy, metapopisky a tagy. Přesto je nezbytné neustále vyvíjet optimalizaci pro vyhledávače. Proč? I když se jedná o moderní a velmi rozšířené platformy pro nové, ale i stávající e-shopy, nezaručí vám, že se budete zobrazovat na předních příčkách ve vyhledávačích.

Porazte svou konkurenci úderně zvolenými klíčovými slovy v obsahu webu. Buďte vidět na předních pozicích ve vyhledávačích, o kterou se postarají naši SEO specialisté. Naši experti jsou připraveni dostat vaše stránky na přední pozice vyhledávačů a zvýšit vaše tržby.

Spolehněte se na naše letité zkušenosti. Naši konzultanti mají zkušenosti v oblasti SEO ShoptetSEO FastCentrik a také pro platformy Drupal, Shoptet, Wix, PrestaShop, FastCentrik, Shopify, Webflow a další.

Proč si na optimalizaci pro vyhledávače vybrat PPC Profits?

Ušetřete za drahou PPC reklamu tisíce korun ročně. Zaměřte se společně s námi na SEO optimalizaci. Během čtyř měsíců už budou viditelné první výsledky, váš web se dostane do popředí v prostředí vaší konkurence a začne lépe vydělávat.

Jak probíhá optimalizace pro Shoptet a FastCentrik u PPC Profits?

· Nejdříve pro vás vypracujeme SEO audit, analýzu klíčových slov a odstraníme překážky pro správnou indexaci. Vyladíme on-page faktory.

· Zajistíme kvalitní a relevantní linkbuilding, kontrolu účinnosti obsahu atd.

· Váš web zaměříme na vaši cílovou skupinu, zejména pomocí analýzy klíčových slov. Pomůžeme s úpravou obsahu a tvorbou zpětných odkazů.

· Specializujeme se na dlouhodobý efekt naší práce. Už zanedlouho se začne váš e-shop zobrazovat na lepších pozicích ve vyhledávání, kde vydrží opravdu dlouho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓