Naučte se konečně opravdu anglicky

Naučit se anglicky patří k nesplněným předsevzetím mnoha z nás. Jak na skutečně efektivní výuku tohoto cizího jazyka? Vyzkoušejte Anglicky fantasticky s Liborem Činkou.

 

Jak se učit jazyky lépe

 

Hodiny strávené se slovníkem ve snaze, pamatovat si slovíčka, nekonečné vyplňování gramatických cvičení, tisíce korun investované do drahých učebnic. Něčím podobným si prošla velká část studentů, kteří se rozhodli pro zvládnutí cizího jazyka.

Metoda založená na pouhém biflování je však neefektivní, neúčinná a v konečném důsledku také mimořádně demotivující. Nemálo studentů tak svoje úsilí vzdává po několika málo lekcích, případně se odsuzuje k údělu věčného začátečníka, který ovládá jen zlomek ne příliš užitečných frází.

Kurz Anglicky Fantasticky přichází s novou metodou učení cizího jazyka, která vám pomůže si potřebné znalosti skutečně osvojit a natolik upevnit, že je budete následně schopni v praxi smysluplně používat, například si číst knihy v cizím jazyce.

 

Kdo je Libor Činka

Libor Činka

Autorem kurzu je Libor Činka, psychoterapeut a hypnoterapeut, odborník, který za sebou má již devatenáctiletou praxi a také rozsáhlou publikační činnost.

Mezi jeho nejznámější počiny patří například kniha Ovládněte svůj mozek, publikace nabízející cestu ke zvládnutí zrychleného učení, případně také Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky, vtipně napsaná příručka, která vás nenásilnou formou zasvětí do tajů anglické gramatiky.

 

Naučte se Anglicky Fantasticky

 

A právě na výuku angličtiny se dále zaměřuje i kurz Anglicky Fantasticky. Na úvod je potřeba říci, že kurz je založen na soustavném tréninku.

Je tedy potřeba mozku dodávat podněty denně. Budete-li tak činit správným způsobem, můžete se naučit anglicky již za několik málo minut, které denně jazyku věnujete. Pravidelnost vám navíc pomůže i k vytvoření žádoucího návyku.

Filosofie tohoto učebního programu je založena především na myšlence, že učení musí studenta bavit a nemělo by mu v žádném případě působit utrpení a frustraci. Jak ostatně hlásil již Jan Amos Komenský: Škola hrou. Koncept Anglicky Fantasticky na tuto myšlenku navazuje a odmítá tak na rozdíl od tradičních postupů pracovat s drilem. Využívá paměťová videa a nahrávky, které umožní zapojení všech smyslů. Nechybí ani animace či hlavolamy, které vám zajímavým způsobem výuku zpestří.

banner-300x300-03.gif

Objevte metodu zrychleného učení

 

Mozek tak nebude mít problém si vytvořit trvalá spojení a lépe si probíranou látku ukotvit. Student zároveň vstřebává probíranou látku zábavnou formou a nemá pocit, že je pod tlakem a zažívá dril. To mu umožní se lépe motivovat a u učení zůstat.

Během učení se postupuje od celku k detailům, které se vyučují jako vzájemně provázané prvky. Student tak během celého učebního procesu neztrácí finální vizi a může jednotlivé informace vstřebávat v souvislostech.

Základy cizího jazyka se díky tomu efektivně zakotví do podvědomí tak, abychom je později uměli používat zcela automaticky. Jedná se o přirozenou metodu, jak si jazyk osvojit. Podobným způsobem se jazyk na počátku života učí i malé děti.

Jak mi pomohlo Anglicky fantasticky s Liborem Činkou?

 

Jak dlouho kurz trvá a komu je určen

 

Výuka probíhá online. Celková délka kurzu je 8 týdnů, každý den byste si na něj měli vyhradit alespoň 20 minut. Určen je pro všechny věkové skupiny. Absolvovat jej tak mohou školní děti, jejich rodiče nebo dokonce prarodiče. Nezáleží příliš na výchozí úrovni vaší jazykové znalosti. Kurz mohou absolvovat i naprostí začátečníci.

Po ukončení kurzu dále budete mít přístup k veškerým materiálům, které můžete využít k dalšímu procvičování. Výhodou je zejména časová flexibilita, kterou ocení všichni, kterým pravidelné docházení na lekce angličtiny například do jazykové školy nevyhovuje kvůli nedostatku času.

Chcete se naučit anglicky s pomocí Anglicky fantasticky?

banner-728x90-02.gif

Pingbacks/Trackbacks

  1. Jak mi pomohlo Anglicky fantasticky? - 3.10.2019

    […] Více o programu Anglicky fantasticky se dozvíte v článku ZDE. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓