CESTA na pravou stranu & ŽIVOT na pravé straně

Karel Macalík a Jiří Mazur v Praze

90 % lidí s libovolným povoláním se žene za 90% klientů, kteří mají jen 10% peněz. Co tak najít těch 10% klientů, kteří mají 90% peněz a soustředit pozornost na tuto menšinu?

Ušetříte nejen čas pro sebe a rodinu, ale hlavně vyděláte více peněz.

Dne 7.7.2015 jsem vstoupil do kurzu Jiřího Mazura s názvem CESTA NA PRAVOU STRANU & ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ.

Vždy velmi zvažuji do jakého programu vstoupím a u tohoto jsem neváhal, protože vždy je důležité se učit u člověka, který má více peněz než Vy a který Vám může velmi brzy pomoci nahoru než se potácet na dně, jak tomu bylo u mě.

Proto jsem rád, že jsem poznal Jiřího Mazura, který pomáhá lidem dostat se na pravou stranu a své KNOW – HOW si nenechává jen pro sebe a dělí se o to s dalšími lidmi, což je v dnešní době hlavně u nás velmi nezvyklé.

Kurz CESTA NA PRAVOU STRANU & ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ mi pomohl v mnohém. Stál mne pár korun v přepočítání toho, co mi přinesl do mého života.

Uvědomil jsem si, že mohu dokázat vše. Přestal jsem ztrácet čas zbytečnými věcmi a nahradil je důležitými. Mám tak více času pro rodinu a také na své koníčky.

Mé výsledky za 4 měsíce?

Karel Macalík v Londýně

Karel Macalík v Londýně

Shodil jsem 16 kilogramů, finanční příjmy se mi navýšily o 100% a z velmi špatných výsledků, kde jsem byl ve větším a větším průseru jsem momentálně finančně stabilizovaný a v pořádku.

Také jsem za 3 měsíce navštívil 3 destinace Lucembursko, Barcelonu a Londýn a příští rok to chci zdvojnásobit. Přidáte se také?

V tomto kurzu se naučíte, jak hospodařit s časem, protože ČAS je to nejdůležitější aktivum, které máme v životě a k tomu není co dodat, dále se naučíte zaměřovat svoji pozornost, svůj fokus, protože tam kam zaměřujete pozornost tam to roste. Pokud budete zaměřovat fokus na holky, tak přitáhnete holky, pokud budete přitahovat fokus na problémy, tak Vaše problémy se ještě zvýší, dále se naučíte rozumět pákovým efektům, zjistíte co znamená Paretovo pravidlo 80/20. Už jen toto tajemství mi změnilo život a ušetřilo 6.000 Kč měsíčně změnou kanceláře a zrušením zbytečných nákladů, které jsem do té doby měl.

 

Dále se naučíte Strategicky myslet, VIP síťovat, Totálně koncentrovat. V dalších tajemstvích z pravé strany bude Totální marketing, Digitální podnikání, Ziskové a bezpečné podnikání. Další důležitou částí tohoto kurzu jsou Avataři v podnikání, Cesty a život na pravou stranu a Osobní rozvoj na pravé straně.

Tohle je ždibíček toho co dostanete, protože mně osobně velmi dala také skupina, která je pro tyto účely založená na Facebooku a jen rady a tipy od kolegů z jiných oborů mi přinesly také velké zlepšení v mém životě.

Co to tedy vše stojí?

Nebojte se 1.000.000 Kč to nebude i když bych se nedivil, protože ten milion to bude, ale v něčem jiném.

V čem?

No v tom, že ho brzy vyděláte. A pokud ne milion, tak ohromně zlepšíte svoji finanční stránku v životě.

Jaká bude tedy cena programu?

Cena tohoto programu bude stanovená na velmi krátkou dobu do 16.11.2015 do 23:59  na konečných 7.190 Kč za verzi Premium a 11.990 Kč za verzi Business. Po vypršení této akce se ceny vrátí zpět, a to ve verzi Premium bude 11.990 korun, a ve verzi Business 19.990 korun.

Podívejte se také na tento webinář 12.11.2015 od 20:00 a změňte svůj život a ŽIJTE HO S VÁŠNÍ, jako já. Lze pustit i ze záznamu v libovolný čas i po webináři.

PS: 90 % lidí dělá to, co je nebaví a pak přitahuje negativa (malý příjem, problémy v práci, problémy v rodině) a 10% lidí dělá práci, která je baví a jsou velmi spokojení, jak po finanční stránce, tak časově, protože mají čas na to, co je baví, na rodinu i koníčky.

Chcete to změnit a být už ve svém životě konečně spokojení?

Tak se přidejte také a uvidíme se společně v tomto skvělém programu i já Vás tam velmi rád podpořím.

Těším se uvnitř na Vás.

Karel Macalík a Jiří Mazur v Praze

Karel Macalík a Jiří Mazur v Praze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze







↓