Conversion academy a Pavel Hrdlička

Conversion academy je revoluční program, který povýší vaše webové stránky na dokonale fungující prodejní web, díky kterému už nebudete mít problém oslovit a získat řady nových zákazníků.

Autorem programu je Pavel Hrdlička, který patří mezi hlavní tuzemské odborníky na sociální sítě a také mezi 5 nejúspěšnějších lidí v oblasti infomarketingu za minulý rok. Vedl kurzy internetového marketingu na Mendelově univerzitě v Brně, kde ještě nedávno žil. Splnil si však svůj sen a i s celou rodinou se přestěhoval na Kanárské ostrovy.

Pavel vždy chtěl zažít opravdové podnikání z pláže, a to stejné chce dopřát i lidem ve svém okolí. Proto se v současnosti zaměřuje na projekty, které pomáhají podnikatelům zjednodušit práci a zvýšit jejich obrat. Jeho produkty zakoupilo více než 600 spokojených zákazníků v celkovém zisku přes 5.000.000 Kč.

Úspěšné projekty Pavla Hrdličky, které možná znáte:

 • FaceMark Academy
 • EliteMarketing, EliteMarketing Web
 • EliteVideo Academy

Většina z nás na jeho místě by si asi řekla, k čemu další starosti a užívala by svěží šum moře z pod stínu palem. Ale Pavel nezahálí a krátce po úspěšném EliteVideo Academy chystá další bombu. Revoluční program Conversion Academy, který by neměl chybět v povědomí žádného podnikatele, který chce svůj byznys posunout na vyšší příčky. Jste to právě Vy?

Jak může program Conversion Academy pomoct právě Vám?

Conversion academy je jediným programem na českém a slovenském internetu, který dokáže transformovat běžné webové stránky v automaticky fungující nástroj na získávání nových zákazníků a kontaktů. Odhalí osvědčené fungující postupy online marketingu, díky kterým se naučíte,  jak efektivně transformovat obyčejný web v úspěšný prodejní prostředek na získávání nových klientů. To vše bez přemrštěných investic do nových profi stránek nebo komplikovaných technických úkonů.

Během 60 dní naučí podnikatele prokázané fungující postupy online marketingu ve třech základních oblastech:

 1. Jak získat velké množství zaujatých návštěvníků s minimálními náklady
 2. Jak proměnit maximální procento těchto návštěvníků v zákazníky
 3. Jak si tyto zákazníky udržet a získat od nich opakované nákupy

 

Pavel Hrdlička v kurzu Conversion academy

Pavel Hrdlička v kurzu Conversion academy

 

Obsah kurzu Conversion academy:

Kurz se skládá ze tří tréninků zdarma a poté prodejní část pro ty, kteří chtějí pokračovat a posunout tak svůj byznys na vyšší level.

 

 

Tréninky zdarma:

První video 19. 9. 2014 – Jak získat velké množství kvalitních návštěvníků s minimálními náklady

Ve videu se dozvíte:

 • Nejrychlejší postup, jak zvednout prodeje díky webovému trojúhelníku
 • 3 faktory, které rozhodují, jestli na internetu uspějete nebo ne
 • Jak dokáže „Maximalizátor profitu“ zvednout Váš zisk o 300%
 • Proč SEO a Facebook nefungují, tak jako dřív
 • Ověřený návod, jak začít podnikat z Kanárských ostrovů
 • Jaký dopad na Vaše výsledky může mít jeden hot-dog

Druhé video 25. 9. 2014 – Jak proměnit maximální procento návštěvníků v zákazníky

Druhé video vás seznámí se způsobem, jak pracovat s konceptem automatické cesty zákazníka. Tento koncept stojí za tím, že vaše kampaň je maximálně účinná a dokáže tak získat od zákazníka maximum.

Třetí video 30. 9. 2014 – Jak si zákazníky udržet a získat od nich opakované nákupy

Třetí video vám odhalí fakt, že i Vy dokážete díky zmíněným postupům nastartovat ziskovost v jakémkoliv podnikání.

Webinář  1. 10. 2014 – 8 kroků k dokonale fungujícímu webu

Zde Pavel Hrdlička probere 8 kroků, ze kterých se skládá celý systém Conversion Academy.

Vstupem do Conversion Academy získáte také mnoho kvalitních bonusů zdarma v ceně 20.000 Kč. Jedním z nich je skvělý program Pavla Hrdličky, a to Elite Marketing Web, který vám pomůže zajistit mimořádný web. Nemusíte být žádný expert a díky profesionálním šablonám vytvoříte kvalitně vypadající web. Díky Elite Marketing webu nemusíte tvořit váš web, stačí jen vytvořit vlastní obsah. Kompletní web vám tým Pavla Hrdličky nastaví a nainstaluje, tím pádem s tím nebudete mít žádné starosti a komplikace, o vše ostatní bude tedy postaráno. Získáte také roční přístup do aplikace EliteMarketing Generátor. Tato aplikace vám umožní kompletní prodejní text vaší nabídky bez toho, abyste museli mít jakékoliv znalosti. Navíc získáte Elite Marketing kit a díky tomu i dva profesionální grafické návrhy pro váš nový produkt a magnet na kontakty. Vzhled totiž rozhoduje o tom, jaký si udělají vaši klienti obrázek. Tým Pavla Hrdličky pro vás vytvoří nádhernou 3D podobu produktu. Budete si moci vybrat jestli budete chtít vytvořit eBook, CD, DVD, náhled pracovních stránek, náhled videa a mnoho dalších.

Je tu také 100% garance vrácení peněz do 30 dní od objednávky. Nevystavujete se tedy žádnému riziku, pokud nebudete spokojeni, tak jen napíšete, že program není pro vás a dostanete vaše peníze zpátky.

Pavel Hrdlička identifikoval, proč 99% podnikatelů není schopných uspět tak, aby jim jejich podnikání dokázalo zajistit životní styl, po kterém touží.

Chcete tento problém překonat? Změnit svůj životní styl a uspět tak, jako Pavel Hrdlička?

Pokud vaše odpověď zní ANO, tak využijte jeho základy a jděte do AKCE s Conversion academy!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓