eBooky

eBooky ZDARMA:

 

8 tipů, jak ušetřit peníze

8 tipů, jak ušetřit peníze

 

 

 

Tento eBook s názvem 8 tipů, jak ušetřit peníze je přímo z mé dílny. Popisuji v něm 8 konkrétních tipů, jak můžete své peníze ušetřit např.: na pojištění, energiích, telefonech, poplatcích z běžného účtu, jak vydělat na spořícím účtu, penzijním připojištění, nákupech.

 

 

 

 

 

Švejkova penzijní reforma

Švejkova penzijní reforma

 

 

V kuchařce penzijní reformy se od Švejka dozvíte zasádní informace, které potřebujete znát, abyste se vyznali ve všech pilířích penzijní reformy. Je to vysvětleno dokonce takovou formou, že se u toho i pobavíte.

 

 

 

 

eBooky PLACENÉ:

 

Jak vytvořit web snadno a rychle s wordpressem

Jak vytvořit web snadno a rychle s wordpressem

 

 

Tento eBook (Jak vytvořit web snadno a rychle s wordpressem) mi významně pomohl pro tvorbu webu na WordPressu. Nevěděl jsem vůbec, jakým způsobem tvořit web sám, ale díky Tomášovým radám jsem to dokázal a tento web je mi důkazem.

 

 

 

Jak napsat eBook za 14 dní

Jak napsat eBook za 14 dní

 

 

Díky knize, Jak napsat eBook za 14 dní jsem já, který nemá rád tvorbu článků, či knihy napsal eBook o 21 stránkách (8 tipů, jak ušetřit peníze). Tuto knihu jsem napsal dokonce dříve a to za 10 dní. Tento návod od Stáni Mrázkové mi k tomu ohromně pomohl.

 

 

 

 

Knihy PLACENÉ:

 

 

podnikání z pláže

podnikání z pláže

 

Právě teď před Vánoci (23.12.2014) jsem měl možnost i čas si přečíst některé knihy a jedna z nich byla kniha od Stanislavy Mrázkové s názvem Podnikání z pláže.

Tahle kniha Podnikání z pláže mě od počátku velmi nadchla a dočetl jsem ji velmi brzy, jelikož je tam spousta AHA momentů a důležitých prvků pro to, aby člověk byl úspěšný.

Najdete tam jednoduché návody, jak to udělat, a pokud se těmito návody budete řídit, tak i Vy zažijete ÚSPĚCH.

Chcete být úspěšní? Chcete si splnit své sny? Chcete mít konečně čas na to, co Vás baví? Chcete cestovat a poznávat nové kultury? Chcete mít konečně čas na rodinu a nedřít celý den na to, abyste ji uživili?

Pokud si na některou otázku zodpovíte ANO, tak je tato kniha Podnikání z pláže přímo pro Vás a mohu Vám ji jen doporučit.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓