Reference

Dobrý poradce pro Zlín

Dobrý poradce pro Zlín

 

 

 

 

Reference Karla Macalíka:

 

Kateřina Došlová – Zlín

S poradenstvím pana Macalíka jsem byla spokojená. Jeho vystupování a přehled je na úrovni. Pomohl mně projednat pojistné události, které se týkaly úrazového pojištění. Také přehodnotil mou smlouvu tak, aby byla pro mě výhodná. Doporučuji jeho služby.

Hana Davidová – Kubinová – Zlín

Před lety jsem pracovala 14 let jako finanční poradce a když jsem se rozhodla tuto činnost ukončit, věděla jsem, že své klienty můžu s čistým a klidným svědomím předat do rukou pana Karla Macalíka. Znám ho jako velmi spolehlivého, slušného a pracovitého člověka. Ve finančním světě patří mezi ty odborníky, pro které je prvořadá spokojenost klienta. Naprosto mu důvěřuji a vřele doporučuji všem, kteří potřebují poradit a pomoci s rodinnými financemi.

Ing. Monika Šedá – Zlín

S panem Macalíkem spolupracuji již třetím rokem. Za dobu spolupráce mi pomohl vyřešit mé trable s financemi. Ušetřil mi na běžném účtu poplatky, které si brala má původní banka a jen tímto krokem jsem ušetřila 200 Kč měsíčně. Navíc mi nová banka posílá 1% úrok, takže na běžném účtu i vydělám, a to se mi líbí. Po tomto kroku jsem s ním řešila spousty dalších věcí. Vyřešila jsem s ním rizikové životní pojištění, kde jsme udělali předocenění a pojišťovna mě přijala do pojištění bez výluk a přirážek, i když jsem měla pár zdravotních problémů. Spoření vždy řešíme jen prostřednictvím investic, kde se neplatí velké poplatky, jako tomu je například u investičního životního pojištění. Za sebe mohu pana Macalíka jen doporučit.

Ivan Rektořík – Zlín

Vystupování pana Macalíka, jeho služby a nabídka produktů je na velmi dobré úrovni a byl jsem spokojen. Těším se na další spolupráci

Mgr. Eva Šťastná – Vizovice

Se službami včetně poradenství jsem u pana Macalíka velmi spokojená. Aktuálně mně o všem informuje a všechny smlouvy vytváří nebo upravuje tak, aby pro mě byly co nejlepší. Velmi si toho vážím.

Jarmila Přibylová – Zlín

Se službami pana Macalíka jsem velice spokojená, je velmi vstřícný a ochotný se zabývat mými záležitostmi a velmi trpělivě mi vysvětloval potřebné informace. Profesionálně i v lidském přístupu je na vysoké úrovni.

Martin Charuza – Zlín

S Karlem Macalíkem se mi velice dobře spolupracuje, dokáže naslouchat mým potřebám a flexibilně mi nabídnout potřebné služby tak, aby to bylo pro mě co nejvýhodnější. Plně mu důvěřuji.

Miroslav Charuza – Zlín

S panem Macalíkem se znám již dlouhou dobu a vždy se choval jako seriozní odborník v oblasti finančního poradenství. Má výborný přehled co se týká hospodaření s penězi a vždy mi dobře poradil, jak se dá dobře hospodařit a také, kde se dá výhodně uspořit. Jsem s ním velice spokojen.

Rodina Hejtmánkova – Zlín

Finanční specialista a expert na úspory pan Karel Macalík nám, po předchozí pečlivé analýze, vnesl do rodinných financí pořádek, za což jsme mu neskonale vděční. Je to slušný člověk s vrozenou empatií a diskrétností, což je pro nás důležité, přece jen jde o soukromé informace. Finanční poradce by měl s klienty budovat dlouhodobý vztah, udržovat s nimi pravidelný kontakt a to se panu Karlovi daří. Máme dvě děti a tak jak se nám postupně rodily, stejně tak docházelo k úpravám fin.produktů, jako třeba úrazové pojištění (u syna jsme již 3x využili) a doporučená pojišťovna plnila okamžitě. Závěrem bych ještě ocenil jeho trpělivost, ne vždy se dokážeme rychle rozhodnout a pan Karel nemá probl ém nás třeba 5 x za sebou navštívit a poskytnout nám nabídky dle našich potřeb. Takže děkujeme a jen tak dál.

Petr Zemlák – Zlín

Pan Karel Macalík se nám o finanční produkty stará asi 5 let a jsme s jeho prací velmi spokojeni. Ceníme si u něj dochvilnosti, připravenosti, profesionálního servisu a velmi přijemného vystupování. Některé věci nám pomohl řešit až za rámec svých služeb. Za sebe jej plně můžeme doporučit ostatním.

Barbora Černobilová – Slavičín

S finančním poradcem jsem velmi spokojená. Profesionální vystupování a jednání narovinu. Vše mi důkladně vysvětlil, pomohl uspořit do budoucna a zajistil financování v případě úrazu či případně nemoci. Mohu vřele doporučit!!!

Dušan Sýkora – Zlín

S panem Macalíkem jsem spokojen. Doporučil mi vhodné produkty dle mých možností, přehodnotil stávající produkty a provedl patřičné úpravy v můj prospěch. Když jsem potřeboval poradit, byl ochotný a vždy si našel čas.

Kateřina a Miroslav Hajdovi – Lukov u Zlína

S panem Macalíkem řešíme finance naší rodiny již několik let. Nikdy nás nezklamal a vždy nám dobře poradil. Pravidelně nás informuje o novinkách na finančním trhu. Víme, že se na něho můžeme kdykoliv obrátit.

Ivana a Dalibor Brandejští – Valašské Klobouky

Pana Karla Macalíka známe několik let. Byli jsme kamarádi jeho otce. Obdivujeme jeho nasazení v práci, jeho pečlivost a vstřícnost pro klienty. V oboru finančního poradenství je jedničkou. Odborník na svém místě. Vřele doporučujeme spolupráci. I Skvělé a inspirativní jsou jeho stránky www.karelmacalik.cz a www.svobodnefinance.cz

Jaroslav Novotný – Zlín

S Karlem jsem spokojen. Doporučil mi výhodné produkty. Pomohl mi ušetřit nemalou částku. Je vidět, že ve svém oboru je jeden z nejlepších finančních poradců. Vždy, když jsem potřeboval poradit, byl ochotný a svědomitý. Má přehled o nových produktech a mně doporučil, vždy ten nejlepší.

Michal Kubíček – Napajedla

Pan Macalík je nejlepší poradce, se kterým jsem měl tu čest. Vždy byl na schůzku řádně připraven. Dokáže poradit na velice odborné úrovni. Je vidět, že ho problematika velmi zájímá a má ji nastudovanou do hloubky. Vždy mne dokáže seznámit s novou aktuální situací na trhu a doporučit případné nejefektivnější řešení. Je zaměřen především na dlouhodobou spokojenost klienta. Není jedním z těch, které zajímá jen vlastní provize! Bez jediného zaváhání ho rád doporučím.

Jana a Miroslav Pláškovi – Hvozdná 

S panem Karlem Macalíkem řešíme finanční zajištění rodiny přibližně 5 let. Jsme spokojeni,vždy nám doporučí co je pro nás aktuálně nejvhodnější a hlavně má opravdu přehled. Informuje nás o změnách a novinkách. Při řešení našich investic stornoval provizi, která mu byla dopředu vyplacena a nechal si místo toho vyplácet postupný poplatek. Má naši plnou důvěru a my máme o starost méně.

Eva a Michal Elšíkovi – Vizovice

S panem Macalíkem jsme již několik let velmi spokojení! Na schůzku byl vždy připraven, kdykoliv jsme potřebovali, tak nám velmi dobře poradil. Ze začátků jsme s manželem měli různá pojištění od různých pojišťovacích firem a hlavně zbytečně, která nám p. Macalík dokázal sjednotit a tím finančně ušetřit. Má přehled ve všech finančních sférách. Určitě můžeme jen a jen doporučit!!!

Radek a Lenka Vaculovi – Kelč

S panem Macalíkem spolupracujeme již od roku 2008, nejprve jsme řešili finanční poradenství na úrovni firemních financí a později nám začal optimalizovat i rodinné finance. Orientuje se v nových trendech, zná daňové úspory a dokáže vše naladit tak, abychom volné prostředky vždy investovali tak, jak je v našem životním období nejefektivnější. Oceňujeme nejen jeho profesionální přístup, ale také lidský přístup, kdy nám nejen dobře poradí, ale také vše vysvětlí, abychom si byli budoucností našich financí opravdu jisti. Za sebe mohu jen doporučit.

Marie Režňáková – Zlín

Pan Macalík, mi vždy dobře poradil a pomohl. Má přehled o nových produktech a zajímá se o mou aktuální situaci. Vzhledem k tomu, že jsem nemocná, tak si především vážím toho, že nevzdal hledání vhodné pojišťovny, která mě přijme i přes můj zdravotní stav – téměř bez výluky. Svou práci dělá velmi dobře a ke svým klientům přistupuje zodpovědně s dobrým úmyslem pomoct.

Tomáš Kořének – Zlín

Karlův přístup k práci je svědomitý, zodpovědný. A dle mých vlastních zkušenností vychází vstříc klientovy, jeho požadavkům a přáním. Jeho klientem jsem čtvrtým rokem. Poprvé jsem se na něj obrátil s prosbou o “vysvobození” z tíživé situace, do které mě přivedl jiný poradce, který dělá špatné jméno dobrým a férovým lidem, jako je Karel Macalík. Ochotně se mě ujal a situaci vyřešil v můj prospěch. Za roky spolupráce mi na běžných účtech, spořících účtech a pojistkách ušetřil spoustu finančních prostředků, které jsem mohl investovat pro své potěšení. Dnes každý svůj finanční krok řeším pouze s ním. Za sebe mohu Karla Macalíka vřele doporučit.

Pavel Vičík – Zlín

S panem Karlem Macalíkem jsem jako klient nadmíru spokojený. Nejenom, že je to výborně znalý finanční poradce, ale taky člověk, který se opravdu snaží vyjít vám v požadavcích vstříc a pomoci. Za sebe musím říct, že jsem naprosto spokojen a doporučuji využít služeb tohoto finančního poradce.

Tomáš Klapka a Žaneta Indrová – Zlín

Díky panu K.Macalíkovi, že má neustálou snahu” vést “naše finance tím správným směrem. 🙂

Tomáš Skalička – Zlín

Karel na mě udělal první dojem ve škole, slušným a ochotným chováním. Do práce má elánu jakoby vydělával miliony měsíčně. Osobně se musím sklonit nad tím, jak vše zvládá ať ve škole, v práci i v rodině, kde je skvělým otcem. Mám jediné přání, aby takových lidí bylo mnohem více 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com


Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze


Paste your AdWords Remarketing code here
↓