EliteVideo Academy: jen dobře natočené video zvýší váš prodej!

Trh je stále tvrdší džunglí, kde přežijí jen ti nejdravější masožravci. Internetový marketing je bez debat cestou vpřed. Stále více stoupá na popularitě videomarketing, u mnohých firem je běžným standardem webových stránek. Pokud se chystáte podnikat nebo podnikáte a chcete zvýšit prodej vašeho produktu až o 1000%, neměli byste se videomarketingu vyhýbat.

Proč?

Lidé už jsou unavení číst kvanta textu. Čtou jej v práci, čtou jej při studiu. Na internet se kromě vzdělávání chodí bavit a relaxovat. Chtějí sledovat videa. Videa jsou zajímavější, poutavější, mohou i více zapůsobit na emoce, jsou popisnější, než samotný text či fotografie.

Firma, která ve svém marketingu využívá profesionálních videí, dokáže oslovit mnohem více lidí a mnohonásobně zvýšit své zisky. Pomocí dobře natočeného videa snadno a v krátkém čase můžete přesvědčit klienty o vašem produktu. Profesionálním videomarketingem vyzdvihnete přednosti vašeho produktu či služby a zvyšujete důvěryhodnost své firmy na internetu.

Buďte vidět! Videem uploadovaným na YouTube získáte skvělý obsah pro sociální sítě a vaše stránka bude dobře vidět i na Googlu. Sledováním videa se návštěvník zdrží na vaší stránce déle.

Jak natočit „dobře natočené video“?

Nejde jen o to postavit se před kameru. Prodávající by měl vystupovat jako odborník, který nejen že něco souvisle povídá, ale tomu, co povídá, rozumí a sám je o kvalitách, které podtrhuje, přesvědčen. A svým přesvědčením, modulací hlasu, gesty a celkovým projevem dokáže zaujmout – strhnout pozornost klienta a přesvědčit ho. A k tomu mu musí dopomoct profesionálně vytvořené video, a v tom záleží na výběru techniky, osvětlení, zvuk, technika střihu, doprovodné obrázky, hudba, titulky atd., atd. Pro nezkušeného to znamená stovky hodin zkoušení a práce!

Jste odborníkem ve své branži, chcete držet krok s trendy, vylepšit své stránky videem, ale prestiž vám kazí „home made“ video se špatným osvětlením? Excelujete před kamerou, ale váš projev nabourává šum či funění kameramana, kterému se navíc třese ruka?

Odstraňte chyby v natáčení s Elite Video!

EliteVideo Academy je vzdělávací program, který vás naučí točit nízkonákladová videa, všechny návody a fígle videomarketingu. Cílem programu je naučit podnikatele, jak pomocí videa maximálně zvýšit prodeje bez toho, aby museli investovat peníze do drahé techniky nebo se učit komplikované věci.

Autory tohoto programu jsou Pavel Hrdlička a David Strnad. Na osobním příběhu ukazují, jak video dokázalo proměnit jejich podnikání. Pavel Hrdlička vypustil do světa během posledního roku již několik velmi úspěšných InfoProduktů, ve kterých se zabýval využitím internetu v podnikání. Posledním z nich byl například EliteMarketing Web. David Strnad společně se svým bratrem Jiřím, který má dlouholetou praxi jako kameraman TV Nova, školí podnikatele, jak úspěšně začít využívat video v jejich podnikání.

Produkty z dílny Pavla Hrdličky obsahují pokaždé několik bonusů. Stejně tak je to i nyní u EliteVideo Academy, kde čekají na jeho členy bonusy v celkové hodnotě 18-25 tisíc korun. Účastníci programu získají například (mimo jiné) přístup k unikátní video aplikaci, která dovoluje revolučním způsobem využívat video na internetu a pak také speciální bonus EliteVideo Card, za kterou při koupi placeného programu získáte stejnou částku na vaší kartě a za peníze z karty si můžete půjčit profesionální vybavení k natáčení videí. Na začátku tedy opravdu nemusíte dávat ani korunu do reklamy a můžete tak ihned točit vaše prodejní videa.

Jak vypadá vzdělávací program EliteVideo Academy?

Online program se skládá z tréninku zdarma, který obsahuje 3 videa plná informací o vytvoření a využití videa na webu. Zájemce v nich získá kompletní návod, díky kterému jednoduše natočí své první prodejní video.

První video – Jak díky videu zvednout prodej o více než 1.000 %

EliteVideo Academy první díl

EliteVideo Academy první díl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhé video – 15 nejčastějších chyb u prodejního videa

EliteVideo Academy druhý díl

EliteVideo Academy druhý díl

 

 

 

 

 

 

Třetí video – 7 kroků k vytvoření milionového videa

EliteVideo Academy třetí díl

EliteVideo Academy třetí díl

 

 

 

 

 

 

 

Jaké služby získáte koupí placené verze?

Základní část programu se skládá ze sedmi vzdělávacích modulů. Každý týden je pro účastníky placené části uvolněn jeden modul, který obsahuje 5 tréninkových videí včetně pracovních sešitů.

1. Jak vybrat nejvhodnější zařízení na natáčení videa

2. Jak správně natáčet ve studiu a interiéru

3. Jak správně natáčet v exteriéru

4. Jak nahrávat obrazovku počítače a animované video

5. Jak video nejlépe zpracovat v postprodukci

6. Jak vytvořit efektivní prezentační video

7. Jak vytvořit nejvíce účinné prodejní video

Prémiová část programu se skládá navíc z dalších pěti modulů.

8. Pokročilá práce se zvukem a obrazem

9. Jak nejlépe dělat animaci v programu Adobe after effects

10. Jak pracovat s programem Final cut pro

11. Pokročilé filmařské nástroje Slider, Jib, Dolly, Steadicam, Time-lapse

12. Jak natáčet s mini vrtulníkem                                                                                                        

Přestaňte ztrácet čas nad amatérskou tvorbou videa, která akorát zpochybní vaši odbornost. Získejte jednoduchý návod, jak snadno a rychle natočit profesionální video s efektivními výsledky!

Zvyšte sledovanost vašich stránek, zvyšte prodej vašeho produktu o 1000%!

Naučte se natáčet videa od profesionálů!

Získejte návody a triky, získejte bonusy v hodnotě 18.000 – 25.000 Kč!

 

Neváhejte a buďte úspěšní! Nyní.

 

banners-336x280.jpg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓