Hrajeme si na burze

Chcete být mezi 20% lidí, kteří získají 80% z výdělku? Anebo mezi 80%, kteří získají 20%?

Jak si vybudovat jeden z pilířů svobody a neprodělat?

Jak být finančně nezávislí a svobodní díky úspěšnému obchodování na burze, se dozvíte v online kurzu Hrajeme si na burze. Jde o kurz pro začátečníky, kde si můžete vyzkoušet burzovní machinace ve fiktivním prostředí, bez investic, bez rizika, formou hry.

Autorem je Jiří Mazur, není to ani podnikatel, ani zaměstnanec, je to zkrátka člověk, který se obchodováním na burze živí a má s tím dlouholeté zkušenosti. Zdrojem úspěchu je jeho hlava. Má více než osmiletou praxi ve vzdělávání lidí a jeho kurzy prošlo na 2.000 klientů. Sám byl kdysi začátečníkem, proto ví, jaké poznatky klientům předat a jakým způsobem, aby pochopili princip burzovních spekulací a se slušnými základy bez obav začali na burze.

Proč nechávat volnou ruku brokerům, když vy sami můžete být pány svých investic?

Broker vydělává na poplatcích za obchody, které uskutečníte. Jeho prioritou tedy není, abyste vydělali, v podstatě je mu to jedno. Pro něho je důležité, abyste obchodovali co nejčastěji.

Online kurz Hrajeme si na burze vás připraví na řízení vlastních investic. Pomůže vám doplnit si finanční vzdělání o burzovních spekulacích a světě investic. A získané vědomosti a dovednosti obratem praktikujete v demo soutěži. Ve fiktivním virtuálním prostředí burzy, ve které se bude soutěžit o celkovou výhru v hodnotě 20.000 USD!

V loňském roce se kurzu zúčastnilo přes 500 účastníků a pro velký úspěch je otevřen znovu. Já se soutěže též účastnil. Orientace v jejich programu byla velmi jednoduchá. Soutěž probíhala přibližně měsíc. Na počátku jsem měl k dispozici fiktivních 50.000 USD a v závěru jsem dosáhl částky 151.382 USD, čili 101.382 USD zisk. V celkovém žebříčku v porovnání s ostatními soutěžícími jsem dosáhl šestého místa. Lze konstatovat, že na začátečníka pěkné umístění, avšak i smolné, protože kdybych dosáhl místa pátého, vyhrál bych 2.000 eur na live účet, tedy reálný účet, s nímž lze obchodovat na reálné burze. K tomu mi chybělo opravdu málo, a pokud bych se měl přiznat, jednu dobu jsem dosahoval požadované hodnoty k místu čtvrtému, kde čekala odměna ve výši 3.000 eur, ale to bych nesměl být hamižný a chtít více.

Jiří Mazur a kurz Hrajeme si na burze

Jiří Mazur a kurz Hrajeme si na burze

Největším nebezpečím při obchodování na burze je člověk sám!

Co k tomu dodat? Poučit se pro příště a nikdy neobchodovat na burze pro ZISK, ale jen pro zábavu, pokud to tak budete dělat, tak vám to vyjde, pokud budete obchodovat na burze pro ZISK, tak můžete vyhrát, ale s větší pravděpodobností se zařadíte mezi ty neúspěšné.

 

Když jste v prostředí live účtu s reálnými prostředky, je to velmi velký nápor na psychiku. Během pár minut přibývají a mizí řádově stovky až tisíce dolarů. To se v člověku vaří veškeré emoce, nesmí jim však podlehnout. Rozhodovat musí hlava, respektive mozek. Dvě nejčastější a nejnebezpečnější emoce jsou: strach ze ztráty a chamtivost. Pokud jim obchodník podlehne, okamžitě přestává dodržovat pravidla, která si předem jasně stanovil. Výsledkem bývá buď přehnaně časté obchodování, nebo naopak zamrznutí a neschopnost obchod otevřít.

Jak zapojit mozek a nepodléhat emocím, vás naučí online kurz Hrajeme si na burze, zakoupit ho lze ve dvou úrovních:

1) ZÁKLADNÍ ONLINE KURZ HRAJEME SI NA BURZE v ceně 4.770,- (vč. DPH)

Základní verze kurzu obnáší upgrade původního úspěšného kurzu. 7 + 1 lekcí. Oproti loňskému kurzu zde navíc získáte základy technické analýzy, videa, webináře, konzultace, to vše v osvědčeném formátu.

7 základních částí kurzu – videa, PDF + Prémiová 8. část

 • 1. Jak začít na burze & hrajeme si, abychom zbohatli
 • 2. Demo obchodování a platforma pro obchodování na burze
 • 3. Nastavujeme Demo platformu a obchodujeme
 • 4. Pravidlo 90/10 na burze & s čím obchodujeme
 • 5. Identifikace ziskových situací
 • 6. Obchodujeme bezpečně
 • 7. Ziskové řízení Vašich investic

2) VIP TRADER VERZE BUDE STÁT v ceně 9.990,- (vč. DPH)

V této verzi je k dispozici Online kurz Hrajeme si na burze & Jak začít bez rizika v základní verzi.

Navíc nabídka, která se neodmítá:

 • SAO a WinSignals – online kurz v ceně 4.990,-
 • Business Premium I. Workshop živě – řízení investic v hodnotě 9.990,-
 • Business Premium II. Podnikáme s burzou. Úvod do problematiky online podnikání s informacemi o burze a kolem burzy. Ebooky + 3 webináře s odborníky na infopodnikání
 • VIP konzultace + osobní servis a podpora k programům Business Premium I. a II. v rozsahu 5 hodin v hodnotě 10.000,-
 • VIP servis a podpora + 90 dnů servis po kurzu extra.

Je na vás, komu svěříte své investice, jestli brokerovi, který sleduje svůj prospěch, nebo se do toho vrhnete po hlavě. Pak buďte připravení znalostmi i psychickou odolností.

Online kurz Hrajeme si na burze z vás vytrénuje schopného obchodníka, zodpovědného za své obchody, odolného vůči dynamickým změnám v prostředí burzy. A své dovednosti vyzkoušejte v soutěži o příjemných 20.000 USD. Do soutěže se může zdarma přihlásit každý, ale ti, kteří projdou kurzem, budou mít značný náskok.

Na velmi hodnotné akci s Jiřím Mazurem

Na velmi hodnotné akci s Jiřím Mazurem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓