Pekelná značka a Tomáš Lukavec

Tomáš Lukavec a Pekelná značka

Dokážete se efektivně prodat? Ne? Všechno se dá naučit! Jak?

S pomocí odborníka na budování osobních značek Tomáše Lukavce a jeho programu Pekelné značky získáte základní kámen pro Váš úspěch.

Co je PEKELNÁ ZNAČKA?

Pekelná značka je vzdělávací show Tomáše Lukavce

Pekelná značka je vzdělávací show Tomáše Lukavce

Pekelná značka je vzdělávací show Tomáše Lukavce.

Tento program je výsledkem více, jak 4 let zkušeností v oblasti budování osobních a firemních značek a špičkového marketingu. Show s názvem Pekelná značka má za úkol pomoci soutěžícím vybudovat silnou osobní značku, která přitahuje důležité lidi, skvělé příležitosti a velké peníze. A zároveň je naučit, jak se pohybovat na trhu, jednat se zákazníky nebo jak využít jakoukoli krizi ve svůj prospěch.

Soutěžící získají vědomosti, které jim pomůžou vytvořit značku, která má exkluzivní hodnotu a dokáže jim přitáhnout ty nejlepší příležitosti a prestiž.

 

Tomáš Lukavec

Je po internetu známý jako brand manažer úspěšných značek.

Budováním osobních a firemních značek se zabývá více než 4 roky. Za tu dobu pracoval s lidmi jako je Mark Dzirasa, Andy Winson, či Bob Proctor. Můžete ho znát díky programu Banán za milion, který v minulém roce přilákal pozornost více jak 30.000 lidí.

 

Nechcete být už šedá myš? Tak s tím něco společně uděláme!

Tomáš LukavecPekelné značce na příkladech ukazuje, jak vytvořit svou osobní značku – tedy povědomí o tom, kdo jste a co děláte.
Před pár dny vše začalo prvním dílem, když na casting dorazilo 150 lidí a Tomáš Lukavec s porotou z nich vybral čtyřicítku. Avšak stejně jako v opravdovém světě, uspět tady může jenom zlomek soutěžících. Pouze 12 lidí, jenž nejlépe představí svou osobní značku před porotou, postupují dále a stanou se hrdiny této vzdělávací show.

Kteří z nich to budou? Čím se liší od ostatních? A co se my od nich můžeme naučit?

DOZVÍTE SE VE VIDEU ZDE.

Možná, že jste zatím šedý průměr.  Podívejte se na 6 kroků, jak to můžete změnit. Podívejte se na skvělého průvodce, jak vytvořit z Vašeho jména legendární značku, která Vám přitáhne zajímavé lidi, příležitosti a peníze.

eBook Zrození značky, autor Tomáš Lukavec

eBook Zrození značky, autor Tomáš Lukavec

 

 

 

Ebook ZROZENÍ ZNAČKY je do konce května zdarma (jako dárek).

 

 

 

 

 

Chtete vlastní dům, auto, firmu a zároveň se i bavit? S programem JSI ZNAČKA od Tomáše Lukavce to můžete dokázat!

 

PROGRAM JSI ZNAČKA 365!

Jsi značka je prémiový roční online kurz plný praktických kroků a postupů. Tomáš se vám věnuje 12 měsíců a pomáhá Vám osobně s budování Vaší osobní značky! V prvních 2 měsících získáte přístup k 25 video tréninkům, následně Vám Tomáš pomáhá 10 měsíců aplikovat všechny postupy do Vašeho byznysu, práce či osobního života. Dostáváte webináře a navíc sledujete postup hlavního vítěze Reality Show a dalších soutěžících, s kterými porovnáváte své výsledky. S Tomášem budovalo značku v roce 2014 více než 600 lidí a program Jsi značka má již vytvořenou komunitní základnu a to především na Facebooku.

Úspěch či neúspěch? To bude vždy vaše volba a nikoho jiného!

Sníte o úspěchu? Tak sněte dál! Nebo přestaňte snít a začněte s tím něco dělat.

Pokud chcete být o krok před ostatními a být mezi úspěšnými, tak Tomáš Lukavec vám ukáže návody, díky kterým tohoto kroku docílíte!

Tomáš Lukavec autor programu Jsi značka 365!

Tomáš Lukavec autor programu Jsi značka 365!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓