Prodej svůj talent a rozhovor s Davidem Kiršem

Prodej svůj talent

Davide většina našich čtenářů Vás bude znát, ale i přes to, můžete se nám v krátkosti představit?

Založil jsem firmu SmartEmailing, ze které je už nyní SmartSelling a k aplikaci na email marketing přibyla aplikace na tvorbu webů, pak na fakturaci a nově na webovou analytiku. Napsal jsem knihu Miliónový email a co mě baví nejvíce je propagace tzv. info marketingu a expert marketingu, což je obor, který mě fascinuje, má velkou budoucnost a u nás je zatím pořád v plenkách.

Davide byl jste to právě Vy, kdo začal v ČR info marketing. Co Vás k této myšlence vedlo? Má to souvislost i s názvem Prodej svůj talent?

Ano, velkou. V roce 2011 jsem uviděl svůj talent – prodávat jednodušeji díky emailu a začal jsem vzdělávat podnikatele a firmy. Vznikla EmailAcademy a semináře. A šlo to tak skvěle, že jsem se rozhodl učit další lidi, že i oni můžou vzít své know-how a co umí, zabalit to a na internetu prodávat. Tím vznikl dnes také prodej svůj talent. Každý profesionál tak má možnost šířit a prodávat na internetu svůj talent.

Proč si myslíte, že každý může dělat to, co ho baví a jak jim Vy v tom můžete pomoci?

Jako extrémní optimista bych mohl říct každý. Na druhou stranu vidím, že ne každý je připraven. A učitel přijde, až je žák připraven. Ale pokud jste teď někdo, kdo v oboru něco umí, něco zažil a má zkušenosti – jste profesionál ve
svém oboru – tak existuje strategie, která dnes na internetu velmi dobře funguje a může vám pomoci vybudovat značku, vytvořit informační produkty a pak je online prodávat lidem.

Více o programu PRODEJ SVŮJ TALENT najdete zde: https://svobodnefinance.cz/prodej-svuj-talent-a-david-kirs/

Prodej svůj talent a David Kirš

Prodej svůj talent a David Kirš

Co Vás inspirovalo k vytvoření programu Prodej svůj talent?

Před 4 lety jsem vytvořil program Vy jste Milonové impérium. Tehdy jsem poprvé ukázal, že expert byznys a online vzdělávání na internetu má budoucnost. Po 4 letech je to realita, zvedá se navíc nová vlna a také už existují lepší způsoby, jak to dělat. Také vidím spousty chytrých lidí, kteří toho hodně ví a můžou druhým pomoci, ale bohužel se o nich neví. Neumí se prodat, neumí si říct správnou cenu, bojí se dělat marketing, ale bohužel často neví, co to slovo marketing dnes znamená a co mají vůbec dělat.

Máte nějaké vychytávky pro účastníky programu Prodej svůj talent ZDARMA?
Vychytávky…. no pokud je vychytávkou to, že teď pořádám zdarma online semináře, aby se lidé více seznámili s oborem Expert Byznysu a s tím, jaké možnosti dnes internet dává všem schopným lidem, pak je srdečně zvu. ELearning má velkou budoucnost a určitě je fajn vědět o celé Expert Economy více.

Na co se mohou těšit účastníci, kteří se zapojí do placeného pokračování?
Je toho hodně 🙂 celý program začíná v krásném sále brněnského Sona, kde se bude konat 2-denní live training a poté bude probíhat 10-týdenní online kurz, kde postupně každý profesionál ve svém oboru uvidí, že venku je spousta lidí,
kteří jsou ochotni zaplatit za jejich rady, jen je třeba své know-how uchopit, zabalit a poslat chytře do světa.

Co byste chtěl říct na závěr návštěvníkům našeho webu? A co byste jim případně doporučil?
Těm, co mají pocit, že nic pořádného neumí, aby se přestali podceňovat a přišli si
poslechnout, že toho ví více, než si mysleli. A těm, kteří už teď školí, koučují, konzultují
a radí druhým, aby se nebáli internetu a prodali svůj talent novám způsobem.

Dobře Davide, to je ode mě vše a já si nyní běžím zjistit něco více o PRODEJ SVŮJ TALENT. Děkuji Vám za rozhovor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓