Radost z prodeje – online kurz prodejních dovedností

Spousta podnikatelů a obchodníků jen tak setrvačností přežívá, nesnaží se hledat nové možnosti, firmy vznikají a zanikají, zatím co ti dravější se orientují v nových trendech, drží krok s konkurencí a derou se dopředu.

V podnikání však není nejdůležitější disponovat co největší databází zákazníků, je to schopnost svým zákazníkům dobře prodat. Jak ale nedělat v prodeji chyby, jak se odlišit od konkurence a jít si svou vlastní cestou, která vede ke spokojenému zákazníkovi?

Online kurz Radost z prodeje přichází s moderními prodejními technikami, je určen obchodníkům a prodejcům, kterým přináší návody pro obchodování v živém i digitálním světě. Tento kurz vychází z dílny renomovaných česko-slovenských autorů – Pavla Fary a Petera Urbance, tedy jmen, která mají na české i slovenské půdě podnikání, marketingu a finančního poradenství osobitý zvuk. Oba autoři mají s podnikáním dlouholeté zkušenosti a prošli si praxí, včetně lektorské.

Pavel Fara se začal obchodováním zabývat již před 25 lety a obchodování je jeho vášní. V posledních letech se věnuje vzdělávání obchodníků a podnikatelů. Pořádá živá školení, on-line kurzy a učí, jak získávat obchody z digitálního světa. Pořádá webináře, na kterých zájemce může získat spoustu praktických informací zdarma. Pavel Fara se účastníkům věnuje v délce webináře až čtyři hodiny, což potvrzuje jeho vášnivou zálibu o obchodování. V žádném případě však nejde o jednolité monotónní přednášky – účastník se s ním a jeho partou rozhodně nenudí.

Peter Urbanec je úspěšný slovenský podnikatel, skvělý obchodník a motivátor, majitel konzultantské společnosti Garnet Peers. Specializuje se na oblast osobního růstu a zvyšování výkonu lidí. Jeho aktivity sahají daleko za hranice Slovenska.

Radost z prodeje – videa zdarma

Radost z prodeje je online kurz obchodních dovedností koncipován formou seriálů, určený živnostníkům, podnikatelům, ale hlavně obchodníkům a konzultantům, kteří potřebují prodávat v živém světě i v online prostředí. Kurz je cílen na pokrokové, dravé byznysmeny, kteří se nechtějí jen snažit, ale chtějí prodávat na každé schůzce a chtějí lépe pracovat se svými zákazníky.

Úvodní program ZDARMA má 3 části a každý díl trvá přibližně 45 minut.  Díly na sebe navazují formu online seriálů, u kterých se diváci pobaví, a přitom se učí.

 

Radost z prodeje první díl

Radost z prodeje první díl

První video – objevte 37 chyb, které profesionální obchodníci nedělají uvádí do problematiky přímého prodeje ukázkou – odstrašujícím případem, jak se to dělat nemá. Děj se odehrává v nádherném prostředí a fiktivní obchodník „Pan Smolík“ jde prodávat. A vy si můžete na vlastní oči a uši vyzkoušet, zda poznáte všech 37 chyb, které Smolík udělá.

 

 

Radost z prodeje druhý díl

Radost z prodeje druhý díl

Druhé video – Profesionální obchodní schůzka přenese diváky do budoucnosti. Pan Smolík po letech obchodování již ví, jak na to a předvede jednu z možných variant, jak se chovat na schůzce správně a bez chyb. Stejný scénář, stejní herci i zákazník, jen tak trochu jiný Pan Smolík.

 

 

 

Radost z prodeje třetí díl

Radost z prodeje třetí díl

Třetí video přinese divákovi 10 klíčů k radosti z prodeje. Peter Urbanec nám předvede i možnost setkání s opravdu neoblomným a nepříjemným klientem, kterého zažil ne jednou snad každý z nás. Pan Smolík tak prošel zajímavou proměnou a ovládá dovednosti, jak prodat na každé schůzce.

 

 

Nepropásněte ani placenou část kurzu

Placená část kurzu bude trvat dva měsíce, kdy každý týden obdržíte jedno video obsahující náměty na zajímavé prodejní techniky. Každý týden bude navíc probíhat večerní živý webinář, kde budou autoři Pavel Fara a Peter Urbanec odpovídat na dotazy účastníků kurzu.  Zkrátka dostanete k dispozici dva měsíce plné akce, do níž budete vtaženi.

1. týden = jak si domluvit schůzku a nebýt u toho odmítán

2. týden = jak si získat důvěru

3. týden = otázky, které prodávají

4. týden = jak udělat nabídku, která se nedá odmítnout

5. týden = námitky jako prodejní příležitost

6. týden = techniky na uzavírání obchodu

7. týden = jak na to, aby vám zákazníci volali sami

8. týden = jak má vypadat obchodnický web

Pokud vám tipy a návody v kurzu obsažené nebudou fungovat, tak lze využít:

30 DENNÍ GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ a k tomu navíc 90 DENNÍ GARANCI VÝSLEDKŮ.

Jediné, co se může stát, je, že budete úspěšnější a pokud ne, tak si zažádáte zpět o peníze a neztratíte ani korunu. Nedá se prodělat.

Zbytek už bude ve vaší režii. Na vás už je, jak moc chcete být úspěšní. Kam až jste ochotni zajít? Do jaké míry jste schopni využít vašeho potenciálu? Svých možností i schopností? Jak moc jste ochotni riskovat a vejít do jámy lvové? Skutečný úspěch je za hranicí našeho komfortu. Uvidíme se společně na druhé straně?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓