Rok změny 2016 rozhovor se Samuelem Hornekem

Same, většina našich čtenářů tě bude znát, ale i přes to, můžeš se nám v krátkosti představit?

Ahoj Karle, jmenuji se Samuel Hornek a věnuji se projektovému řízení. Není to moc známý obor, ale vlastně pomáhám lidem v růstu jejich projektů. Musím tak neustále zlepšovat a rozšiřovat své znalosti, protože každý projekt je jiný a to je vlastně hlavní hnací motor, proč to dělám.

Poslední dobou ses hodně vyšvihl ve své profesi a udělal mnoho změn, jak v životě, tak v podnikání. Co tě k těmto změnám vůbec vedlo? Má to souvislost i s názvem ROK ZMĚNY 2016?

Tak člověk zraje jako víno. Podle mě by měl každý člověk růst a dobrovolně se tlačit trochu mimo komfortní zónu a tím se dostávat do nových situací, které zlepší jeho schopnosti a díky čemuž se i něco naučí a začne dělat věci jinak.

Rok změny je právě takový projekt, který to lidem umožní, ale pod specificky vedenou osnovou a strukturou. Jde vlastně o mentoringový program, kdy si člověk vytyčí nějakou změnu v kariérním a profesním životu a pak té změny dosáhneme. Zajímavostí u toho projektu je, že jsem schopný garantovat návratnost investice, což je u vzdělávacích projektů velmi neobvyklé. Škola vám nevrátí peníze za školné, když nedostanete jako absolvent práci. Já vím, že když zrealizují lidé základní kroky, peníze se jim v průběhu kurzu vrátí.

Ale musí proto samozřejmě chtít něco udělat.

Proč si myslíš, že se lidé bojí změn a jak jim ty můžeš v jejich změně pomoci?

Lidi se bojí změn, protože mají strach. Proč vzniká strach, popisuji v druhém videu. Jde o to se ho naučit řídit, nikdy totiž zcela nezmizí. Já myslím, že většina lidí cítí, že chtějí změnu a nechtějí otročit někde v práci v novodobém otrokářském systému.

Já jim nemůžu zajistit tu změnu, to musí oni sami. Za to jim mohu dát do ruky nástroje a postupy, které jim to umožní. Člověk je jako sochař. I když budete stát před nádherným kamenným sloupem a dokážete si představit, co chcete vytesat, nepodaří se to, dokud nebudete mít v ruce nářadí a neosvojíte si správný postup. A právě to je moje parketa.

 

Co tě inspirovalo k vytvoření programu ROK ZMĚNY 2016?

Tak především stav společnosti a podnikatelské kultury všeobecně. Lidé tu tak nějak setrvávají v komfortní zóně a hodně projektů doslova zahnívá průměrností. Přitom změnit to, je opravdu snadné. Chce to jen chtít.

A proč Rok změny? Prostě protože je pro mě každý rok Rokem změny. Mé podnikání roste, dva roky po sobě, každý kvartál o 50% a něco podobného chci umožnit i ostatním lidem ať už při budování kariéry nebo vlastního projektu. Postup se v ničem zásadním neliší.

Jaké vychytávky máš pro účastníky, když se zapojí do kurzu ROK ZMĚNY 2016 ZDARMA?

V projektu zdarma, se především mohou seznámit s principy. Naučí se používat tři otázky Proč, Co, Jak. Naučí se pracovat se strachem a motivovat lidi. Podívají se, proč se jim nedaří po finanční stránce.

Také je čeká zdarma velice dobře hodnocená publikace Konec trablům.

Osobnostní test a mnoho dalšího.

Naučil jsem se o lidi pečovat dlouhodobě. To je myslím hlavní přínos.

Na co se mohou těšit účastníci, kteří se zapojí do placeného pokračování?

To, že dostanou jeden z nejlepších programů, díky kterému budou pracovat efektivněji a budou blíže svému poslání ve společnosti. Hodně se zaměříme i na finance, aby lidé efektivně využívali zdroje.

Pokud umíte určovat priority a máte ovládnuté zásady cash flow, umíte se prodat, stačí k úspěchu relativně málo. Já sám jsem se dostal z nuly na šesticiferné příjmy za dva roky. Oni mohou také.

Nejlepší je, se podívat na celý program a zhodnotit, zda chci udělat nějaké zásadní profesní změny a jestli mi program pomůže nebo ne.

Jsou tam i velmi lukrativní bonusy, o kterých se dozvědí v projektu Rok změny 2016 již v části zdarma.

Co bys chtěl říct na závěr návštěvníkům našeho webu? A co bys jim doporučil?

Hlavně aby se změn nebáli. Čeká nás jich v nadcházejícím desetiletí opravdu hodně, a kdo se nepřipraví, bude myslím velmi nepříjemně překvapen. Jestli má člověk někdy čas jít kupředu a růst, tak je to dnes.

Dobře Same, to je ode mě vše a já si nyní běžím zjistit něco více o Roku změny 2016. Děkuji ti za rozhovor.

 

Samuel Hornek a Karel Macalík

Samuel Hornek a Karel Macalík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓