Business Masters a Zdeněk Steiner

Zdeněk Steiner a Business Masters

Business Masters je obchodní online kurz, který je určený všem podnikatelům, info-podnikatelům, lídrům firem ale i drobným živnostníkům, kteří mají vůli a chuť posunout svůj byznys na vyšší úroveň. Program nabízí informace, díky kterým si účastnící během šesti týdnů osvojí nezbytné vědomosti a dovednosti, pomocí nichž budou schopni během následujících dvanácti měsíců svůj obrat zdvojnásobit.

Cílem programu je naučit účastníky kurzu používat strategie a strategické plánování, naučit je připravovat prvotřídní marketingové kampaně. Naučit účastníky adekvátně oslovit ty nejlepší zákazníky a budovat jejich důvěru. Vybavit je kompetencemi, aby byli schopni sestavit tým profesionálů, s nímž dosáhnou výsledků snáze a rychleji.

Zatočte s Ďáblem v hlavě, osvoboďte se a myslete pozitivně!

V popředí veškerého vzdělávání ovšem stojí budování a zachování sebedůvěry, na které se často v té záplavě informací zapomíná. 95% podnikatelů skončí právě z tohoto důvodu – přijde první překážka, ne vždy se v podnikání daří. Přestávají věřit sami v sebe a své schopnosti, podceňují se, vzdají to. Prvotní entusiasmus a víra, s jakou svůj byznys budovali, se vytratila s prvními problémy a veškerá dřina přišla v niveč. Ďábelský hlas v hlavě, našeptávač, krmí jejich myšlenky strachem z chudoby, pochybnostmi, obavami z kritiky a posměchu. Nutí je opustit vlastní názor a naslouchat ostatním, kteří je od podnikání (často ze závisti) odrazují. A jedním mýtem je zpracovává již od dětství – že se lidé nemohou živit tím, co je baví. Že musí dělat něco praktického, zapadnout do průměru. A že ty „nesmysly“, co rádi dělají, je nikdy neuživí.

Možná jste to právě Vy, kdo sní o vlastním podnikání, ale ďábelský hlas neguje veškeré Vaše nápady. Okolí Vám vštěpuje „držte se při zemi“, čili potlačte svoji kreativitu a pohřběte veškerý potenciál, který ve Vás dřímá. Ale není život příliš krátký na to, abyste žili podle pravidel ostatních, místo abyste žili podle pravidel svých vlastních?

Zdeněk Steiner a Business Masters

Zdeněk Steiner a Business Masters

 

Změna je v každém z nás…

Podnikatelé se často dopouštějí zásadní chyby, a sice že chtějí uspět hned. Hledají snadné a rychlé cesty. A s prvním neúspěchem se vzdávají.

5% úspěšných podnikatelů zná tajemství, že je nezbytná transformace myšlení. Že je nutné překonat nepohodlí změny, myslet pozitivně, přesvědčit sami sebe, že nic není nemožné.

Další informace o programu Business Masters a videorozhovor se Zdeňkem Steinerem najdete ZDE.

Nepřejme si, aby podmínky podnikání byli snazší, ale abychom my byli silnější. Protože jedině silný leader dělá silný byznys, který může udávat změny. Lidé se musí neustále vzdělávat, pracovat na sobě, překonávat překážky a nepřestávat pozitivně myslet.

Lidé se sami od sebe nezmění. Jen tak nenaruší své pohodlí, nevybočí ze zajetých kolejí, ať už na svůj životní standard nadávají jakkoli. Podnět často přijde náhle – „wake-up call“, který je donutí změnit jejich život, teď nebo nikdy.

Lidi musí někdo nastartovat. V každé osobnosti se skrývá potenciál, jen je potřeba jej odhalit.

Lidé nemají šanci dostat se na vrchol bez cizí pomoci. Každý potřebuje svého mentora, kouče, senseie, supervizora, který je doprovází na jejich cestě a předává zkušenosti. Dále je při úspěchu podnikání důležitá týmovost. Spolupracující profesionálové, kteří se vzájemně ovlivňují, doplňují a motivují.

Lidé nejsou natolik silní a odolní, aby si se vším poradili sami. Když se objeví problém, většina lidí se vzdává svého přesvědčení. I stálí podnikatelé potřebují dodat síly – většina z nich proplouvá, čeká na zázrak, ale samo od sebe se nic nestane. To lidé sami v sobě se musí změnit.

Úspěch tvoří 80% myšlení a 20% obchodní strategie. Jak tyto dvě složky ovládnout se dozvíte v online kurzu Business Masters.

Kdo stojí za Business Masters?

Autorem tohoto programu je Zdeněk Steiner, majitel největšího velkoobchodu s outletovým oblečením v ČR Eurostock. Zdeněk se však úspěšným podnikatelem nenarodil, svůj byznys si musel vybudovat od základů a jeho cesta byla doprovázena jak vzestupy, tak hořkými pády.

Jako drtivá většina absolventů nastoupil do zaměstnání s platem 12.000Kč měsíčně a jako většina lidí snil sen o podnikání a blahobytu. Ale brzy pochopil, že jen snít nestačí, že sny se musí proměnit v činy. Že musí změnit svůj život – změna skutečně přišla v podobě výpovědi od zaměstnavatele. A tehdy došel na to, že musí změnit své myšlení: vymýtit negativa a přesvědčit sám sebe, že v podnikání lze dosáhnout opravdu čehokoliv.

Během té křivolaké devítileté cesty podnikáním získal know-how, ale i postoje a hodnoty, které se promítají v jeho pomoci začínajícím nebo dlouhodobě stagnujícím podnikatelům. Doposud pomohl více než 350 podnikatelům uspět při startu či re-startu jejich podnikání. Zdeňkovým cílem je inspirovat jeden milion lidí, kteří si s jeho pomocí splní své velké cíle a budou žít život svých snů.

„Uděláme maximum pro to, abychom společně dosáhli co největšího úspěchu.“

Zdeněk poznal, že k úspěchu vede předvídatelná a jistá cesta a že výsledek lze ovlivnit. Jen lidé potřebují motivaci, inspiraci, podporu, spojení, jistotu – i stálí podnikatelé potřebují dodat síly, které je často během těch vyčerpávajících let opouští. Většina z nich proplouvá a čeká na změnu, ale změna bolí. Zajeté koleje jsou zkrátka pohodlné, proto čekají, až se něco stane. Ale samo od sebe se nestane nic – to lidé se potřebují změnit.

Podívejte se na Zdeňkův inspirující příběh!

Snili jste vždy o vlastním podnikání, ale zatím neměli dostatek kuráže?

Vlastníte již vlastní byznys, ale delší dobu jeho rozvoj stagnuje?

Vstupte do online kurzu Business Masters!

Zdarma získáte přístup ke třem videím, kde Zdeněk Steiner poutavou formou zdůvodní, proč je důležité pozitivní myšlení při podnikání, a také ukáže nejčastější „Ďáblova našeptávání“, která negativně ovlivňují podnikání, pokud jim podnikatel podlehne – a věřte mi, budete se divit, kolik známých lidí v tomto příkladu poznáte, ne-li bohužel i sami sebe.

Placený trénink trvá 6 týdnů a obsahuje konkrétní marketingové strategie a získáte přístup k pracovním materiálům, ve kterých si prakticky ověříte osvojenou teorii. Získáte přístup na živé webináře a webináře s hosty, jako jsou například zvučná jména současné podnikatelské scény Pavel Fara, Pavel Hrdlička, Martin Mažár a další úspěšní podnikatelé a mentoři, kteří se rádi podělí o své zkušenosti. Na webinářích bude prostor na otázky a odpovědi z praxe, komentáře, naučíte se, jak tvořit například strategický plán firmy a jak efektivně vytyčit ty správné cíle.

Nečekejte ve stojatých vodách, až váš podnik smete přílivová vlna pokroku. Buďte to právě Vy, kdo udává vítr do plachet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓