Rozhovor se Zdeňkem Steinerem o kurzu Business Masters

Karel Macalík a Zdeněk Steiner

Zdeněk Steiner je mladý podnikatel a zakladatel největšího velkoobchodu s outletovým oblečením v ČR Eurostock. Během devíti let budování byznysu stál na vrcholu, ale zároveň se i dotkl dna. Pestré zkušenosti a know-how inspirované zahraničními byznysmeny, které během své podnikatelské cesty nabral, nehodlá nechat upadnout v zapomnění. Proto vytvořil obchodní online kurz Business Masters. Kurz je adresován všem podnikatelům, lídrům firem ale i drobným živnostníkům, kteří mají vůli a chuť posunout svůj byznys na vyšší úroveň. Nabízí informace, díky kterým si účastníci během šesti týdnů osvojí nezbytné vědomosti a dovednosti, pomocí nichž budou schopni během následujících dvanácti měsíců svůj obrat zdvojnásobit.

Cílem programu je naučit účastníky kurzu používat strategie a strategické plánování, naučit je připravovat prvotřídní marketingové kampaně. Naučit účastníky adekvátně oslovit ty nejlepší zákazníky a budovat jejich důvěru. Vybavit je kompetencemi, aby byli schopni sestavit tým profesionálů, s nímž dosáhnou výsledků snáze a rychleji.

Další informace o kurzu Business Masters.

V popředí kurzu však stojí budování a zachování sebedůvěry, na které se často v té záplavě informací zapomíná. 95% podnikatelů skončí právě z tohoto důvodu – přijde první překážka, ne vždy se v podnikání daří. Přestávají věřit sami v sebe, podceňují své schopnosti, svůj boj nakonec vzdají. Prvotní entusiasmus a víra, s jakou svůj byznys budovali, se vytratila s prvními problémy a veškerá dřina přišla v niveč. Ďábelský hlas v hlavě, našeptávač, krmí jejich myšlenky strachem z chudoby, pochybnostmi, obavami z kritiky a posměchu. Nutí je opustit vlastní názor a naslouchat ostatním, kteří je od podnikání (často ze závisti) odrazují. A jedním mýtem je zpracovává již od dětství – že se lidé nemohou živit tím, co je baví. Že musí dělat něco praktického, zapadnout do průměru. A že ty „nesmysly“, co rádi dělají, je nikdy neuživí. Zdeněk Steiner patří mezi 5% odvážných, kteří se zbavili negativních myšlenek, věří svým schopnostem a jde dopředu.

A právě podnikatele Zdeňka Steinera  jsem minulý týden navštívil a podrobil rohovoru, jak to vlastně všechno začalo a na co se můžou účastníci kurzu těšit. Podívejte se na video, kde Zdeněk Steiner blíže představí svoji osobnost, program Business Masters a motivaci k jeho tvorbě.

 

Vstupte do programu Business Masters ZDE

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓