Jak mi změnila život DYNAMIKA BOHATSTVÍ?

Vždy jsem byl tím typem, který nechtěl vyhazovat za zbytečnosti. A mezi zbytečnosti jsem počítal i Dynamiku bohatství a Spektrum dynamiky bohatství od Jana Poláka. Říkal jsem si, k čemu mi to vlastně bude. Vyplním si nějaký profil a stejně to nebude sedět. Proč bych měl dávat takové peníze za takovou blbost? Proč za to raději nekoupím něco prospěšnějšího?

Tohle všechno běželo v mé hlavě až do osudového dne, kdy nám Jiří Mazur (přibližně 300 lidem v kurzu CESTA NA PRAVOU STRANU A ŽIVOT NA PRAVÉ STRANĚ) nabídl možnost získat test Dynamika bohatství a Spektrum dynamiky bohatství od Jana Poláka za poloviční cenu s tím, že když k tomu natočíme video nebo uděláme nějakou akci, tak můžeme vyhrát živý VIP seminář v Praze v hodnotě 8.000 Kč. To jsem také udělal. Testy koupil, vyplnil a divil se, že vše sedí, tak jak má. Až na to, že předtím jsem některé věci nedělal a později v čase jsem zjistil, že tyto záležitosti byly osudové a v mnohém mi pomohly, a to především ve finanční oblasti.

Tohle video mi změnilo život, díky němu jsem se totiž dostal mezi tři vybrané lidi na webinář a následně na živou akci a začaly se dít divy. Od té doby se vše zlepšuje správným směrem, a když bych si dnes udělal test Spektrum dynamiky bohatství, tak by to dopadlo úplně jinak A TO MĚ TĚŠÍ.

 

Co je profil Dynamika bohatství?

Profil Dynamika bohatství ukazuje na jednu z cest, které jsou vhodné na to, abychom rozvíjeli svůj přirozený podnikatelský talent a na základě svých silných stránek budovali svoje podnikání nebo svou úlohu v rámci firmy nebo v rámci týmu. Každá z těchto 8 cest nám umožní vytvořit cestu nejmenšího odporu nebo nejpřirozenějšího proudu a ten přirozený proud je to, co se děje, když věci přichází lehko, když děláme to, co děláme velmi jednoduše a kdy nám to dodává energii.

Jak systém Dynamika bohatství vznikl?

Systém Dynamika bohatství byl vytvořen Rogerem Jamesem Hamiltonem a dnes jej využívá více než 40.000 podnikatelů po celém světě. V Dynamice bohatství najdete podobné prvky jako v jiných obecně rozšířených psychometrických testech, neboť mají všechny společný moderní základ v díle Carla Junga a vycházejí z jím popsaných archetypů. Dynamika bohatství se liší tím, že poskytuje intuitivní strukturu, praktické strategie, příklady ze současnosti a přímo navazuje na více než 5.000 let staré kořeny testování profilu osobnosti.

Jak můžete profil Dynamika bohatství maximálně využít?

Profil Dynamika bohatství obsahuje 8 profilů, které si můžete představit jako 8 her, které se od sebe navzájem liší jako třeba basketbal od fotbalu nebo od baseballu. Každá z her se hraje podle jiných pravidel, na různých hřištích a s jinými strategiemi vedoucími k vítězství nebo prohře. V basketbalu máte za úkol chytat míč rukama, a nikoli do něj kopat nohou. Naopak pravidla fotbalu vyžadují, abyste do míče kopali, a zakazují jej brát do rukou (kromě brankáře). Takže když při vytváření bohatství neustále dostáváme protichůdné rady, žádná z nich není špatná – pouze se vztahují k různým hrám.

Abyste ze svého profilu Dynamika bohatství vytěžili co nejvíce, je třeba se začít soustředit na jednu, jednu jedinou hru, tu, která Vás propojí s Vaším přirozeným proudem. Mistrovství se rodí z nepřetržitého hraní Vaší hry, až se stane Vaší druhou přirozeností.

Informace o Vašem profilu, které v Dynamice bohatství dostanete, jsou prvním krokem na cestě za jasným uvědoměním, co tato hra představuje pro Vás. Pomůžou osvojit si Vás profil a budete schopní poznat, kdy jste ve svém životě byli v souladu se svou cestou a se svým přirozeným proudem, a kdy jste naopak v souladu nebyli, a proto Vám život připadal jako dřina.

PS: To co leží za námi, i to, co leží před námi, je nicotné v porovnání s tím, co se skrývá uvnitř nás.

 

Karel Macalík a Jan Polák na VIP semináři v Praze

Karel Macalík a Jan Polák na VIP semináři v Praze

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓