Škola návyků informace

škola návyků

Je Škola návyků podvod? Pojďme se podívat na důležitá fakta.

Pavel Říha v roce 2013, coby méně zkušený, získal do ŠKOLY NÁVYKŮ 15.000 lidí, kteří prošli videi ZDARMA.

Tohle číslo je velmi vysoké a pokud by se jednalo o podvod, tak by dotyčný pán se jménem Pavel Říha záhy skončil, případně by se šířilo jeho negativní jméno. To se však neděje. Můžete se sami přesvědčit.

Momentálně jeho tréninkem Škola návyků prošlo již přes 154.375 lidí a tohle číslo se neustále zvyšuje.

Je Pavel Říha odborník nebo podvodník?

Pavel Říha sdílí zajímavý příběh. V začátcích podnikal na internetu, ale trpěl chorobným odkládáním věcí. Takzvaně sunul věci před sebou. Pochopil, že jestli se chce prosadit a mít se fantasticky, musí se sebou něco provést a konat. Na rozdíl od většiny lidí vstal a udělal, šel do AKCE, učinil zlom ve svém životě a z těchto změn vytvořil návyk, který se stal jeho životním standardem.

Začal třídit informace a překládal blog Lea Babauty, a díky tomu si vytvořil první pozitivní návyky. Ale jako všechny začátky, ani jeho nebyl jednoduchý. On však nepolevil ve svém přesvědčení a následoval svoji pevnou vůli. Neudělal to, co většina: NEZASTAVIL SE při prvních překážkách a pokračoval ve studiu.  Začal se věnovat psychologii budování návyků a zlozvyků na odborné úrovni a za čas z toho vznikla první Akademie návyků.

Na téma školy návyků jsem podrobněji psal také ZDE.

Školou návyků prošlo již celkem 154.375 lidí a mnoho z nich dosáhlo v životě radikálních změn.

Uplynuly však tři roky od první školy návyků a nic nesvědčí o tom, že by to byl podvodník. Naopak, zájem o jeho tréninky stoupá, neboť zájemci pociťují pozitivní výsledky změn a sklízejí ovoce svých návyků.

Lze získat Školu návyků 2016 bez rizika?

Pavel Říha dává na svůj program Akademie návyků 2016 garanci vrácení peněz po dobu 21 dní, kdy můžete z programu vystoupit, pokud zjistíte, že Vám jeho program nepomůže.

Pokud Pavlovi navíc napíšete důvod proč Vám Akademie návyků 2016 nepomohla, tak Vám nejenže vrátí peníze, ale přibalí Vám k tomu ještě 1.000 Kč navíc.

Máte tak možnost poznat Akademii návyků 2016 důkladně bez rizika a posoudit, zda to byl pro Vás opravdu dobrý krok do ní vstoupit. Tyto garance vrácení peněz u infoproduktů opravdu fungují a občas je i někdo využije. U Pavla Říhy, to mnoho lidí nevyužilo a proto si je jistý kvalitou produktu a dává do toho tyto garance pro Vás.

Podívejte se sami na ŠKOLU NÁVYKŮ a přesvědčte se jako mnoho lidí před Vámi: Prvotním hybatelem změny je AKCE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓