Škola návyků učí, jak se zbavit zlozvyků

škola návyků

A je to tady!

Nastal nový rok a s ním tradičně i čas novoročních PŘEDSEVZETÍ. Každý z nás se zamýšlí nad uplynulým rokem a ve snaze dohnat resty si pokládá nové cíle. Jaké?  Např.: Jak přestat kouřit? Jak zhubnout? Jak získat více volného času? Jak vydělávat více peněz? Jak přestat věci odkládat? Jak být produktivní? Jak vylepšit vztahy?

90% předsevzetí se neuskuteční! Jak to změnit a být mezi těmi úspěšnými?

Na téma Škola návyků a Pavel Říha jsem psal také ZDE.

I já jsem minulý rok řešil, jak změnit svůj životní styl, abych ZHUBNUL alespoň 10 kilogramů. Tehdy jsem byl na váze 86 kilogramů a musel jsem doslova ZMĚNIT své počiny. Změnil jsem své myšlení, začal více sportovat a výsledky se dostavily. Během tří měsíců jsem zhubnul 14 kilogramů a dostal jsem se na pěknou váhu 72 kilogramů. A to k tomu stačilo jen zvednout zadek a začít se sebou něco dělat. Dokonce jsem nijak výrazně nezměnil své stravování a stále si dopřávám jakékoli maso, jakoukoli přílohu a jím častěji (6x denně). Klíčovým momentem bylo rozhodnutí začít pravidelně sportovat a z fyzické aktivity si vypěstovat návyk.

Jak vaše PŘEDSEVZETÍ dodržet?

Když jsem svou váhu řešil, tak jsem spíše tloustnul. Jakmile jsem to přestal v hlavě řešit a začal něco dělat, tak to šlo razantně dolů. Vždy je tedy dobré si svůj záměr/cíl/přání specifikovat, aby byl SMART.

Co znamená SMART?

S-Specifický – Je potřeba specifikovat svůj cíl, např.: Zhubnu 10 kilogramů za půl roku.

M-Měřitelný – Dá se tento návyk změřit? Ano dá. Pravidelným vážením budu zjišťovat, jestli jde váha skutečně dolů.

A-Akceptovatelný – Je to pro Vás akceptovatelné? Uvědomil jsem si, že z hlediska zdraví musím radikálně změnit svůj životní styl. Chci si udržet zdraví, chci zlepšit svůj fyzický vzhled, chci se cítit lépe. A jako prostředek volím sport, který mě vždy bavil.

R-Reálný – Je tento návyk reálný? Ano je. Shodit 10kg během půl roku je splnitelné.

T-Termínový – Stanovte si datum, kdy jej splníte. Já si stanovil horizont šesti měsíců.     

Vždy, když se rozhodnete pro ZMĚNU, tak jen změna myšlení nestačí.

Je potřeba konat, jít do AKCE a udělat další kroky potřebné pro změnu vašeho života. A z těchto změn vytvořit NÁVYK.

Jako v loňském roce, tak i letos startuje zajímavá možnost dostát svým předsevzetím, a to díky programu ŠKOLA NÁVYKŮ, kterou připravil PAVEL ŘÍHA.

Školou návyků prošlo již 154.375 diváků a další přibývají. Mnoho z nich dosáhlo v životě radikálních změn. Teď ji Pavel Říha na krátký čas otevírá znovu a prozrazuje, jak systematicky a jednou pro vždy změnit své návyky.

Pavel Říha v programu vysvětluje, jak dodržet nová předsevzetí a jak se zbavit starých, hluboce zakořeněných zlozvyků.

V každém videu dostanete k dispozici materiály, které Vám pomohou vyměnit Vaše zlozvyky za něco, co lze pojmenovat jako „pozitivní návyky“.

Lze získat Školu návyků 2016 bez rizika?

Pavel Říha dává na svůj program Akademie návyků 2016 garanci vrácení peněz po dobu 21 dní, kdy můžete z programu vystoupit, pokud zjistíte, že Vám jeho program nepomůže.

Pokud Pavlovi navíc napíšete důvod proč Vám Akademie návyků 2016 nepomohla, tak Vám nejenže vrátí peníze, ale přibalí Vám k tomu ještě 1.000 Kč navíc.

Máte tak možnost poznat Akademii návyků 2016 bez rizika důkladně a posoudit, zda to byl pro Vás opravdu dobrý krok do ní vstoupit. Tyto garance vrácení peněz u infoproduktů opravdu fungují a občas je i někdo využije. U Pavla Říhy, to mnoho lidí nevyužilo a proto si je jistý kvalitou produktu a dává do toho tyto garance pro Vás.

Získejte Akademií návyků 2016 bez rizika.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

(Required)

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com

Stáhněte si Váš dárek: eBook 8 tipů, jak ušetřit peníze↓